reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

reklama
Agulek - super wyglądacie, po prostu bomba. :tak:
Luizka4don - super sobie radzi i wygląda ekstra, :tak: ale ja osobiście ze względu na kręgosłup jestem przeciwnikiem chodzików, ale to wyłącznie moje zdanie :zawstydzona/y:
 
Agulek super rodzinka:)
Luizka swietne filmiki z Piotrusiem:)

Zdjęcie-0420.jpgZdjęcie-0413.jpg

Zdjęcie-0435.jpgZdjęcie-0429.jpg
a to mój dwuzębny maaluszek:)))
 
luizka, nie chcę się wtrącać ale trochę mnie ten filmik zszokował....
Nawet na chwilę nie wsadziłabym Zuźki do chodzika, a już na pewno za żadne skarby w tym wieku.
Zapytaj eksperta na tym forum Opieka i pielęgnacja a rozwój dziecka - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl czy rozsądnie robisz, to jest naprawdę dobry specjalista, ma swój cykl jako zaklinacz dzieci w Dzień Dobry TVN.
Nie chcę Ci nic narzucać, wyrażam tylko swoje zdanie.
 
Hejka babeczki! Długo mnie nie było, ale jakoś czasu brak na dłuższe siedzenie codziennie przed kompem. Dlatego nadrobię od 1.12.

Lusia Julianka jest cudowna, a jakie oczyska wielkie robi ;-) hmmmm ale tych "goluśkich" zdjęć to ja bym nie wstawiała, chyba że nie zależy Tobie na tym zeby czasami te zdjęcia nie zostały wykorzystane przez postronne osoby... A ten śpiszek na brzuszku fajowy!

Urszulka Wojtuś wygląda mi na małego rozrabiakę :-D

Lilijanna hehe Adrianna robi boskie miny - szczególnie ta w wanience bezcenna

Luizka przystojniaczek z Piotrusia :-) a czyszczenie bucika super, u nas tez jest ten zwyczaj. a w ogóle to z Piotrusia mały łysolek, ale świetne tak wygląda... taki słodziachny bobasek :-)

Weroneczka hehe super mały święty Mikołaj z Joachimka

Missi padłam ze śmiechu na widok tej brody z piany :-D

Panienka cudowny Mikołajek

Zanetka super masz synusia, na ostatnim zdjęciu bardzoooo przypomina mi mojego Adasia :-) ale dgługaśny w ogóle ten Twoj brzdąc :-)

Neftis bystre spojrzenie ma Twoja Księżniczka

Bombusia hehe oglądanie tv na brzuszku to na pewno świetna zabawa :-D

Agulek hehe ale Marcinek wpadł w to siedzisko :-)

GSC o boziuuu ale Oliwcia urosła!!! a taka drobinka z niej była o ile dobrze pamiętam :-)

Różyczka hehe słodki smerfik i jak wysoko głowkę trzyma

Izunia slodka niunia!
 
reklama
Do góry