reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

Wszystkie dzidziolki piękne :)

Obraz 537.jpga tu Jula wigilijnie :)
Obraz 544.jpg i z mamusią ;)





ticker.php




ticker.php
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luizka Taki sam samochodzić synek mojej koleżanki dostał na roczek :-) A o co chodzi z tymi turbanami na głowie?? Już kilka zdjęć z dzieciaczkami w tetrze na głowie widziałam i nie wiem o co chodzi:-)
Szybko Ci usiadł Piotruś.

A oto filmik z moją kochaną Wiki :-)

http://www.youtube.com/watch?v=WU5V9Uk4CYg
 
Ostatnia edycja:
Lea28 piękna choinka, a mały jaki zainteresowaniy gazetką, pewnie zaraz do buzi trafiła;-)
Cosya a jaki szczęśliwy że już bez diabełka;-)
Pati przesłodki malutki reniferek
Izunia23 Neftis piękne mamunie i córunie
luizka Twój Piotruś jak sie śmieje to przypomina mi mojego synka, świetna z Was rodzinka widac żeście szczęśliwi :-)
bogusiu ale świetnie je, przed nami jeszcze bardzo daleka droga do takiego pieknego wcinania;-)
andzia fajny blondasek i jaki elegancki, mamusia super laska
 
reklama
Do góry