reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

reklama
buci.jpg Piotruś i czyszczenie bucika dla Mikołaja

ka.jpg Kapiel u cioci w misce

myy.jpgWygłupki z Mamusia

P1010412.jpg
 
Luizka Piotruś fantastyczny! Nie wiem o co biega z tym bucikiem, ale jak go czyści to mi szczęka opadła. Cudny jest i w ogóle nie widać że miał jakieś problemy zdrowotne. Całuski dla Niego!
 
Luizka Piotruś fantastyczny! Nie wiem o co biega z tym bucikiem, ale jak go czyści to mi szczęka opadła. Cudny jest i w ogóle nie widać że miał jakieś problemy zdrowotne. Całuski dla Niego!

w niektórych regionach Polski jest taki zzwyczaj,ze czyści sie bucik,stawia na parapecie,a Mikołaj wkłada tam prezencik.

luizka4don ale słodziak,super zdjątka.Mamusia też niczego sobie.Piękna z ciebie kobitka.
 
reklama
Do góry