reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

Śliczne bobaski :) szok, jak szybko nasze dzieciaczki zmieniają się, robią się "wyraźniejsze" na buźce :)

nie przejmujcie się tym podnoszeniem główki. Każda umiejętność ma powinna się pojawić w okresie OD - DO. Każdy dzieciaczek ma własne tempo rozwoju.Nie panikowac mamuśki ;)
 
reklama
No i zasiałam lekką panikę;) Kochane, nic się nie przejmujcie, każdy dzieciaczek jest inny i rozwija się w swoim własnym, odpowiednim dla siebie tempie. Moja niuńka tak wysoko podnosi główkę tylko jak jest wypoczęta w ciągu dnia i w ogóle ma silne mięśnie, np. jak nosze ją do odbicia to nie chce położyć główki na moje ramie, tylko trzyma ją sztywno w powietrzu, a ja podtrzymuje ją za szyjkę.
 
P1000686.jpgP1000652.jpgP1000358.jpgP1000699.jpg Mala sesyjka :)
 
luizka naprawde nie widać, aby Twój Piotrus był chory!!!!! fajniuski jest i jak wysoko główkę podnosi :szok:szczuplaczek, mój pulpecik tak wysoko nie podnosi:baffled:
weroniczka mioodziooo synek, a jaki zakochany w tatusiu;-)
 
reklama
Do góry