reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

hejka, kiedyś pisałam w Sierpniowych mamach 2010.
Przypominam się z Liljanką:)
też urosła jak wasze pociechy.
P8134804.jpgP8205053.jpgP8144817.jpgP8174840.jpgP8174848.jpg

Pozdrawiam Was serdecznie i Wasze maluchy!
Mirka
 
reklama
P1100105.jpg Wczoraj pierwszy raz obcinałam Piotrka maszynka bo juz szope mial jak mu sciagalam czapeczke. Wczesniej tylko mial obcinanane w szpitalu przed operacja 2 razy. O dziwo pieknie siedzial jak go strzygłam :)
A oto efekt:)

Mirianna- O kogo widze:) No ale najwazniejsze ze sie odezwałas:) Liljanka super dziewczynka i bardzo podobna do ciebie:)Pozdrawiamy i jak bedziesz miala chwile napisz cos wiecej co u was:)
 
Ostatnia edycja:
Mirianna zgadzam się Liljanka jest bardzo podobna do Ciebie:) śliczna dziewczynka:)
Luizka super fryzure ma Piotruś:) Jasiek jak narazie był tylko raz obcianany u fryzjera, wszyscy mieli ubaw, bo pierw Jasio patrzył jak tate obcinają, a potem on miał usiąść na fotelu, ale nie chciał, więc mój mąż trzymał go na rękach, a fryzjer go obcinał:) było to już ponad 3 miesiące temu i włosy mu odrosły i znów przydałoby się strzyżenie:)
 
luizka Piotruś świetnie się prezentuje :-) ja już wiele razy obcinałam Marcina maszynką. Ostatnio nawet zostawiłam irokeza ;-) ogólnie robię w domu za męskiego fryzjera :-) ale tylko maszynką :-) oszczędzamy trochę kasy ;-)
 
Jasio na sobotniej imprezie:) zabardzo nie chciał się uśmiechnąć i się bawić przez wirusa, ale teraz codziennie ogląda nagrania z soboty i tańczy w domu:D
DSCN0432.jpgDSCN0434.jpgDSCN0442.jpg
 
reklama
ojj rosną dzieciaczki, rosną :-) Wszystkie super wyglądają :-D

luizka4don piesek śliczny, a Piotruś na pewno bardzo szczęśliwy jak ma takiego przyjaciela :-D
 
Do góry