reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych sierpniowych pociech :)

z bidonem.jpglubię pić z mojego bidonu :-)
 
reklama
Piękne zdjęcia i te w zoo i te na basenie i te na wakacjach i te z bidonami i te na rowerkach, wszystkie dosłownie - normalnie się nie mogę nadziwić, przecież tyle co na świat je wypchałyśmy, a dzieciaki już takie duże :)
 
Ale z Jasia słodki blondasek:)
Piotruś jest przesłodki.
mls, świetny rowerek, a córa jaka dumna.
Agulek, też mam w planach zakupić ten bidon.


P1150121.jpgtata mnie trzyma i jest super!
P1150473.jpgP1150480.jpgmała świetnie znosi upały,ma to po mnie
P1150538.jpgbaja jest oglądana, nie przeszkadzać;)
P1150496.jpgulubiona pozycja do spania
 
Neftis - Zuza cudny śmieszek
Andzia - u nas też kilka zdjęć takich z ataku, super!

To ja wstawię kilka fotek z rodzinnego zlotu Audi w Wolsztynie w długi weekend Bożego Ciała :tak:
1. Biwakujemy wieczorową porą :tak:
2. Czworakuję ;-)
3. Mama kiedyś mnie zje :laugh2:
4. Tata goń mnie :-p
5. Na biwaku też czasem trzeba spać ;-)
nk1.jpgnk3.jpgnk4.jpgZobacz załącznik 374804Zobacz załącznik 374805
 
Ostatnia edycja:
reklama
Luizka śliczne zdjęcia Piotrusia, miło na niego popatrzeć zawsze taki uśmiechnięty:)
Mls świetny rowerek i Gaja super się w nim prezentuje:)
Agulek spryciarz z Marcinka:)
Neftis Zuzka jak zawsze rozkoszna:) uwielbiam ją oglądać na zdjęciach:) kurcze my z mężem też mamy raczej ciemne karnacje a Jasiu też bladziutki:) i mój maluch robi podobną pozę jak spi:D
Andzia śliczny chłopiec z Gabrysia i jest bardzo podobny do kolegi Jasia ze żłobka Mikołaja mają takie same spojrzenie:)i wiekowo też praktycznie to samo bo Mikołaj jest starszy od Jasia o 2 tyg:)
Lilijanna jaka już samodzielna dziewczynka z Adusi:)
A tu kilka fotek z niedzieli
IMG_0682.jpgIMG_0691.jpgIMG_0709.jpg - w końcu zabrali mnie na plaże:)

IMG_0715.jpg- tak buduję tylko wyższe wieże łatwiej układa się z samych gumowych klocków:)

IMG_0737.jpgIMG_0748.jpg- znalazłem mój ulubiony klocek:)

IMG_0756.jpg- tak w końcu przemieszczam się po mieszkaniu:)
IMG_0763.jpgIMG_0765.jpg - odkryłem że meble też są interesujące:)

IMG_0766.jpg - a tak się wstydzę jak mama przyłapie mnie na otwieraniu szuflad:)
 
Do góry