reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

reklama
27+3 tempo w jakim sie powiekszam mnie zadziwia ;) Choc co ciekawe obwod rosnie wolniej niz dotychczas... Wczesniej bylo co tydzien +2cm teraz jest +1.
ImageUploadedByForum BabyBoom1389072168.007073.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1389072168.007073.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1389072168.007073.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 110
Mnie tatuaż strasznie bolał nawet nie w połowie powiedziałam że koniec i wychodzę ze łzami w oczach hehe :-) dobrze ze tatuażysta Mnie nie wypuścił :p strasznie mało odporna jestem na ból :-(

Jouluatto
ślicznie rośniesz :-) taki zgrabniutki brzusio :-)

W ogóle teraz to kobiety w ciąży wyglądają kwitnąco i tylko piłeczki widać :-)
 
Diewczyny piękne tatuaże i powiem szczerze że marzy mi się jakiś sensowny od dawna ale bałam się bólu;-)
Może jak się Kubuś urodzi to zrobię sobie tatuaż z jego imieniem na wew stronie przedramienia między nadgarstkiem a łokciem

Jouluatto aaaa jaki fajowy brzuszek:)) Kiedy mój tak urośnie:shocked2: bo na razie rośnie tylko Kubuś:)) Zadziwia mnie że w 2 tyg przybrał 245g no kosmos:)
 
IMG_1335.jpgIMG_1333.jpg a to my dzisiaj :) czy któraś z mam się orientuję jak wygląda sprawa z bliną po wyrostku? bo mi się bardzo rozciągnęła i zastanawaim się jak to będzie po ciąży..
 

Załączniki

  • IMG_1335.jpg
    IMG_1335.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 106
  • IMG_1333.jpg
    IMG_1333.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Piękne brzusie dziewczynki!!! Rosną w oczach! Chociaż nina twój jeszcze nie taki bardzo duży.
Ja też rosnę i rosnę!!! Dagmar do Ciebie też już mi pewnie nie tak daleko. Chociaż Ty mogłabyś się pochwalić jakimś nowym zdjęciem, bo już dawno Twojego wygodnego mieszkanka dla Łucji nie widzieliśmy!
A to my 25t4d
DSC_0449.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0449.jpg
    DSC_0449.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 49
  • DSC_0449.jpg
    DSC_0449.jpg
    14,3 KB · Wyświetleń: 123
Do góry