reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

Zdjęcie1107.jpga oto my :-) tak nieśmiało :-p
 

Załączniki

  • Zdjęcie1107.jpg
    Zdjęcie1107.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 106
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny przepiekne te wasze brzucholki jedne większe drugie mniejsze a wszyskie cudowne.

beatka- no faktycznie niewielki jak na ten tydzien i wooow jeszcze nosisz normalne w sensie nieciążowe dzinsy, zazdroszczę ja zawisłam gdzieś pomiędzy normalne już za male a ciążowe się zsuwają:dry:
 
Gratuluje dziewczyny, cudownie wygladacie :) Pozazdroscilam Wam pieknych brzuszkow i dorzucam swoj :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1382729812.283008.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1382729812.283008.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1382729812.283008.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 106
Jouluatto niego masz czego zazdroscic bo twoj brzuszek rownie piekny jak pozostale. Taki bardzo zgrabny :-) no i juz ladnie widoczny. Rety a jeszcze pare tygodni temu po wiekszosci niewiele bylo widac, a teraz pieknie.
 
Marcia, Aniolek, dziekujemy :) Mi w ogole brzuch sie zaokraglil bardzo szybko, nikt mi poczatkowo nie wierzyl w rodzinie ze to taka wczesna ciaza, bo wlasciwie juz w 2 miesiacu bylo brzuszek widac :) Ale to chyba uwarunkowanie genetyczne, moja mama w 3-4 miesiacu wygladala jak w 6 a byla bardzo szczupla.
 
reklama
Jouluatto śliczny! no i naprawdę wygląda na 5-6 miesięcy ;-)
to na pewno genetyczne, ja drugi raz w tym czasie mam mały brzuch ale potem nadgoni:tak:
Aniołek Twój też się nieśmiało wychyla, jak mój :-) a co tam, doczekamy się jeszcze!
 
Do góry