reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

reklama
Jouluatto śliczny brzuszek:)

Zrobię sobie dziś kolejne zdjęcie, jak co sobotę, ale dopiero wieczorkiem, bo jak jestem najedzona po całym dniu to wtedy mam się czym pochwalić, a rano to nic po mnie nie widać
:-)
 
Jouluatto śliczny brzuszek:)

Zrobię sobie dziś kolejne zdjęcie, jak co sobotę, ale dopiero wieczorkiem, bo jak jestem najedzona po całym dniu to wtedy mam się czym pochwalić, a rano to nic po mnie nie widać
:-)

to nawet nie jest kwestia najedzenia :) też tak myślałam, ale gin mi powiedziała, że po prostu rano, po nocy, a więc po leżeniu, macica jest inaczej ułożona. w ciągu dnia, na skutek chodzenia, stania itd. przesuwa się i dlatego brzuch jest bardziej widoczny :)
 
to nawet nie jest kwestia najedzenia :) też tak myślałam, ale gin mi powiedziała, że po prostu rano, po nocy, a więc po leżeniu, macica jest inaczej ułożona. w ciągu dnia, na skutek chodzenia, stania itd. przesuwa się i dlatego brzuch jest bardziej widoczny :)

Naprawdę!!!
Czy to znaczy, że ja też mam ciążowy brzuszek:eek::laugh2:
Bo rano to pomijając lekkie "opuchnięcie" nad kością łonową to nic nie widać. Za to wieczorem brzuszek jak ta lala.... chyba czas się obfocić:tak:
 
Brzucholki świetne!!! Ja kupiłam spodnie ciążowe 5 par. Jak wyschną to ubiorę i zrobię fotkę. Też wstawię :)

Trzymamy za słowo:)

Jouluatto śliczny brzuszek:)

Zrobię sobie dziś kolejne zdjęcie, jak co sobotę, ale dopiero wieczorkiem, bo jak jestem najedzona po całym dniu to wtedy mam się czym pochwalić, a rano to nic po mnie nie widać
:-)

Ja też tak mam że z rana nic prawie nie widać ale jak tylko troszkę pochodzę to już się ujawnia:) Fajnie że nie trzeba ściemniać z tym jedzeniem:)
 
reklama
patuśka, madzikm76 naprawdę :) tak przynajmniej mi gin mówiła. bo akurat byłam u niej na wizycie po południu. weszłam, ona patrzy na mnie, gładzi mnie po brzuchu i mówi, że jej wygląda na 16. tydzień, a nie 13. to ja z rezygnacją w głosie, że to pewnie po obiedzie, bo że dopiero po południu mi się taki brzuchol robi. a ona powiedziała, że nie po obiedzie, tylko macica się "uwypukla" :) mi też to humor poprawiło :)
 
Do góry