reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

reklama
Milionka a w jezyku nie nosisz i ciagle masz dziure? Bo slyszalam ze to miesien i potrafi w ciagu godziny zarosnac, dlatego ja wyjmuje czasem tylko jak chce zmieniac i szybcikiem.
 
milionka, kakakarolina hahahaha :-D

Mi też dziurki nie zarosły, a nie nosiłam kolczyków wiele lat, całe liceum, serio:tak:! To sprawa osobnicza i kwestia roznoszenia i porządnego zarośnięcia ranek na początku. Co do gojenia, jasne, że niektórym może się paprać, ale generalnie dobrze zrobiona dziurka goi się ładnie i bezboleśnie. Mojej wcale nie odczułam. Miałam 9 lat, jak je "dostałam":-)
 
Milionka a w jezyku nie nosisz i ciagle masz dziure? Bo slyszalam ze to miesien i potrafi w ciagu godziny zarosnac, dlatego ja wyjmuje czasem tylko jak chce zmieniac i szybcikiem.

Kolczyk w języku tak uwielbiam, że nawet jak szłam rodzić to miałam postanowienie że w razie cesarki go nie wyjmę n własna odpowiedzialność. Nie moge bez niego żyć i chyba gdyby mi zarósł to bym jeszcze raz przekłuwała :)
 
o mamo, a wy dalej o tych dziurach:-D
mi nie zarastają ale mogę nosić tylko srebro albo złoto bo inaczej od razu się babrają:baffled:

w języku bałabym się że połknę...
 
Koniec tematu o dziurach każdy niech robi co chce ze swoimi dziecmi a póżniej się okaże:-p bo zaśmiecamy wątek SDC11098.jpgSDC11102.jpg Pierwsze basenowanie :-) i jak zwykle znienawidzone czapki lądują na ziemi a w tym przypadku w wodzie:-p
 

Załączniki

  • Kąpielisko.jpg
    Kąpielisko.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 47
  • Zabawa w basenie.jpg
    Zabawa w basenie.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 39
  • SDC11098.jpg
    SDC11098.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 56
  • SDC11102.jpg
    SDC11102.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry