reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjecia naszych pociech

wow! co za postrzyżnowy dzień! i u nas grzywka ciachnięta, ale zupełnie nieprofesjonalnie ;)

16.06.13:03.jpg
 

Załączniki

  • 16.06.13:03.jpg
    16.06.13:03.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Dzag, jakie skupienie :-D A pierwsze zdjęcie to już po, tak? ;-)
weronka, mnie mama też tak strzygła jak byłam mała, jaka Tola słodka :-D

Kacper też ma grzywkę trochę przydługą muszę pomyśleć o jakimś cięciu :)
 
Ostatnia edycja:
malinka1980, nie to jeszcze przed. Ano taki był skupiony i grzecznie siedział. Tylko się uśmiechał i mrużył oczy :). Zdjęcia kiepskie bo aparat w telefonie odmówił współpracy i trzeba było potem szybko szybko pstrykać :p. Teraz się Tymkowi już takie widły na czole nie robią, bo ta jego długa grzywa wyglądała już okropnie :/. Weronka. a nie wyskoczył u Ciebie nikt z informacją, że dziecka się nie obcina przed ukończeniem roczku? Bo moja teściowa zamiast powiedzieć "o jak fajnie" czy coś w tym stylu od razu palnęła: co zrobiliście? Eeeee, dziecka się nie obcina jak jeszcze roku nie ma! :/
 
moja mama jak zobaczyła zdjęcie własnie nieśmiało zapytała czy aby na pewno już czas, na szczęście o roczku nic nie pisnęła ;)
pierwszego długaśnego kosmyka ciachnęłam toli jak miała 5 miesięcy, więc tak czy siak już poszło ;)
co to za zabobony tak w ogóle!
 
No wlasnie Kacper ma takie widły :-D Wlasnie na pierwszym zdjeciu ich nie dostrzeglam i myslalam ze to juz po :-D A z tym nieścinaniem przed roczkiem to jakiś zabobon? :szok:
 
A ja nie wytrzymalam i ciachnelam kacprowi grzywke jak jadl sniadanie :-D oczywiscie najpierw machal lapkami i sie krecil ale wyczekalam moment :-D tak troche tylko :zawstydzona/y:
 
Oj jest jest już przy Laurze to słyszałam a córka numer zrobiła i jak miała 8 mies wszystkie włosy jej wypadły i było po problemie z zabobonami hehehe, lepszy jest, że do roku na zewnątrz dziecko MUSI wychodzić w czapce.
 
reklama
hehe jakie zmiany
Tola ma fryzurę jak Olka 3 miechy temu tylko duuuuuuuuuuuuużo lepiej Ci poszło.
nam znów wchodzą do oczu ale pamiętam słowa irisson: karoloina nigdy więcej jej tego nie rób :rofl2: więc chyba tak jak Dzag pójdziemy do fryzjera i zrobimy sobie boba, już się da :tak: tylko mam złe przeczucia co do współpracy :baffled:
 
Do góry