reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

Juditka, Amna gratuluję udanych wizyt i rosnących maluszków :-)

Exotic tobie również gratulacje. A dlaczego malutki? Chyba jak na 12 tydzień to ok. Mój maluszek w 11 miał 4,3 cm.
A nie pytałaś na usg o płeć? Tez mi się wydaje, że to to, ale jak dziewczyny kiedyś pisały, na tym etapie i u chłopca i u dziewczynki coś tam wystaje :-p
 
reklama
Dzieki Kobietki ;) nie pytalam bo tu nawet nie powiedza co podejrzewaja niestety, mam nadzieje ze 26 maca sie dowiem ale jak lekarz bedzie niepewny tzn nawet nie lekarz tylko facet ktory robi usg bo w uk nie robi tego ginekolog to tez nie powie ale naszczescie na poczatku kwietnia bedziemy w polsce i tam napewno sie dowiem ale ciekawosc zjada od srodka;)
 
same slicznosci :) dziewczyny gratuluje zdrowych dzieciaczkow :) ja tez bede w PL na poczatku kwietnia, skan mam za 2 tyg, w Polsce chce zrobic 3d, a jeszcze jeden mi przysluguje w UK, ale chyba nie wytrzymamy i pojde na jakis jeszcze w UK prywatnie pewnie, zapytam poloznej potem :)
jeszcze raz dziewczyny super gratki ode mnie :)
 
Exotic,Amna cudne fotki, ciesze sie ze wszystko OK ;)

Exotic kochana jak ty wyczailas ze u mnie chlopczyk ;) ja cos od poczatku mam przeczucia ze dziewczynka ;) buziaki
 
Exotic śliczny dzidziuś. I jak na 12 tydzień to wymiary prawidłowe. Zresztą to sobie komputer sam przelicza długość dzieciątka na wiek i z tego co widzę po zdjęciach zgadza Ci się wiek z usg z tym z suwaczka więc wszystko idealnie. A profil Twój dzieciaczek ma cudny :-) No właśnie skąd wywnioskowałaś że u juditki będzie chłopak??
 
hej dziewczyny! :-D
super te wasze dzidzie na usg ;)
ja byłam wczoraj u swojego gina i mam nową fotkę ;) wydaje mi się że dzidzia troche mała, ale gin powiedział że wszystko jest w jak najlepszym porządku :-) - To 11t 5d
11t5d.jpg

Usg genetyczne za 3 tygodnie, 27 lutego, wtedy włożę nowe fotki :)
 
reklama
Do góry