reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

reklama
exotic, kachna gratuluję cudnych dzidź :-D Wspaniały wynalazek to USG :tak:

exotic nie podejmę się interpretacji płci, to dla mnie prawdziwie czarna magia jest :eek:
 
Juditka tak mi sie wydaje sugeruje sie tez tym linkiem hihi Strefa kobiety.pl - Drukowanie i tak wyg;ada jak chlopczyk bo te genitalia ida w gore ale pamietaj ze ja zaden ekspert nie jestem wiec to moja zgadywanka jesli czujesz ze to cora to zapewne sie nie mylisz;) :-)

kurcze mi powiedzieli ze chyba chlopczyk a jak patrze na moje zdjecie usg to wydaje mi sie ze dziewczynka..... wg tych obrazkow usg z tej strony
 
Bylam dzisiaj na usg.Pani dr powiedziała,ze jest jeszcze za wczesnie,zeby okreslic ryzyko wad genetycznych.Małe ma 5,5cm,a ona stwierdzila,zeby wykonac te pomiary musi miec 7cm.Dziwne,bo z Bartkiem mialam te badania wykonywane,jak miał 6cm i nikt nie mowił,ze jest za maly.Kolejne usg za tydzien.Oprocz tego dzidzia w porządku,kopała nóżkami i ciągle sie ruszała :-)
 
Celinka, dziwne faktycznie, bo moja pani dr mówiła, że badanie robi się od 4,5 cm. Ale może Twoja lekarka widzi wszystko lepiej na większym dziecku. Najważniejsze, że Maluch żywotny :)
 
Bylam dzisiaj na usg.Pani dr powiedziała,ze jest jeszcze za wczesnie,zeby okreslic ryzyko wad genetycznych.Małe ma 5,5cm,a ona stwierdzila,zeby wykonac te pomiary musi miec 7cm.Dziwne,bo z Bartkiem mialam te badania wykonywane,jak miał 6cm i nikt nie mowił,ze jest za maly.Kolejne usg za tydzien.Oprocz tego dzidzia w porządku,kopała nóżkami i ciągle sie ruszała :-)

to bardzo dziwne bo ja bylam 3 dni temu i dzidzius mial 5.70cm i badania zostaly wykonane jakas kompletna bzdura tak mi sie wydaje... moze chce dodatkowe pieniadze wyciagnac ;)
 
Celinka Wazne oby usg genetyczne zrobic do 13 tyg ciazy bo pozniej takie badanie nie ma sensu dlatego robi je sie miedzy 12 a 13.Moim zdaniem przeziernosc karkowa powinna byc widoczna, jezeli bardzo Ci na tym badaniu zalezy to idz do innego lekarza bo to dziwne jest co ta doktor mowi...
 
celinka gratulacje:-D Genetycznym się nie przejmuj, pewnie to kwestia sprzętu. Tak jak napisała ewa gin zobaczy wyraźniej na troszeczkę większym dziecku, pewnie tak woli wykonać to badanie, dla pewności dokonanych pomiarów. Pomyśl, że to nawet lepiej, bo zobaczysz dzidzię raz jeszcze wkrótce:tak:
Mój gin też wolał poczekać do początku 14 tyg.

Amna USG genetyczne wykonuje się od początku 12 do końca 14 tygodnia ciąży, więc jeszcze trochę czasu na badanie jest. Nie ma co szaleć ;-)
 
reklama
Mi się zdaje, ze maleństwo było przekręcone bokiem i nie chciało się lekarce kombinowac jak tu by je odwrócic. Miałam wrazenie, ze leży bokiem, a nie noskiem do góry ;-) Zobaczymy za tydzien :-)

Co do płci, to teraz raczej nic nie wypatrzymy, więc się nie skupiajcie na tych zdjęciach z usg ;-)
 
Do góry