reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

ja tez 6stego mam pierwsze usg dziewczynki na 11 ;) ciesze sie bardzo bo to pierwszy raz kiedy zobacze dzidziusia i ciaza zostanie potwierdzona;)
 
reklama
Exotic to zdjecie wez, ja musialam placic, nie wiem jak teraz za to, ale to co mialam w 6tc to 5f chyba placilam za fotke, byc moze teraz to genetyczne jest za free, a nie masz ciazy potwierdzonej jeszcze z krwi? karte ciazy juz masz-> polozna? w porownaniu z polska karta ciazy to to sa akta :D
 
camera.jpg hej dziewczyny,w czwartek mialam usg 12 tyg. maluszek ma sie dobrze,strasznie aktywny ;) ma 6.1 cm. pozdrawiamy :-)
 
Exotic to zdjecie wez, ja musialam placic, nie wiem jak teraz za to, ale to co mialam w 6tc to 5f chyba placilam za fotke, byc moze teraz to genetyczne jest za free, a nie masz ciazy potwierdzonej jeszcze z krwi? karte ciazy juz masz-> polozna? w porownaniu z polska karta ciazy to to sa akta :D

bylam tydzien temu u poloznej pobrala mi 3 probki krwi i kazala nasiusiac ale przy mnie nic nie potwierdzila wziela je do analizy;) karta ciazy jest tzn Akta jakiejs spraawy wygladajacej na te pruszkowska hihi :p jak narazie podoba mi sie tutejsza obsluga ciezarnych tylko tak dlugho musze na ten pierwszy skan czekac no ale juz jutro ;)
 
Obraz 001.jpgObraz 002.jpgObraz 003.jpg
Jestesmy zdrowi bez nieprawidlowosci. Jutro dla pewnosci zrobie badania prenatalne.
 
Ostatnia edycja:
Amna właśnie doczytałam na ogólnym wątku o Twojej wizycie, serdeczne gratulacje, wspaniałe wieści:-D!!! Piękne maleństwo:-)
 
Hej dziewczyny ja tez dzisiaj tak jak mowilam bylam w szpitalu na usg maluszek ruszal raczkami wszytko w normie dlugosc 5.7cm jakis malutki mi sie wydaje :) to jest 12tydz i 2 dzien termin porodu mam na 18 sierpien ;) nastepny scan 26marzec ;) juppi czuje sie swietnie po tym jak zobaczylam maluszka :D wspaniale przezycie. Probowalismy dojrzec po swojemu czy to chlopczyk czy dziewczynka ale dokladnie nie wiem w ktore miejsce patrzec na drugim zdjeciu w kolku zaznaczylam i powiedzcie mi czy to jest wlasnie to miejsce? sugerujemy sie tym wykresem ---> Strefa kobiety.pl - Drukowanie

jak myslicie :p? bo po tym jak dowiedzialam sie ze wszytko juz jest dobrze i dzidzia zdrowa to juz mnie ciekawosc zrzera :p


55810605.jpg
 
reklama
Exotic gratulacje, dzidziek fantastyczny! 5,7cm to chyba jest w normie jak na ten tydz, inaczej lekarz by cos powiedzial. Co do plci to nie mam pojecia, ale juz 26 marca sie dowiesz na 100%:tak: Dluga kaza nam sie tu naczekac na ten pierwszy scan, ale wrazenia potem niesamowite co nie?
 
Do góry