reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

Super maluszki rosną :-DAż miło popatrzeć. Ja w końcu zeskanowałam fotki z usg genetycznego, z 12 tygodnia. Teraz pewnie będę miała z końca 16 więc będzie co porównać

to moja córcia...na 80%:-p
corka1.jpgcorka2.jpg

a to synek:-D

syn1.jpgsyn2.jpg
 
reklama
Sopelek dzidzie słodkie, a one są w osobnych jajach? Masz taką fotkę gdzie widać oba na raz? Daleko są od siebie?
 
Sopelek dzidzie słodkie, a one są w osobnych jajach? Masz taką fotkę gdzie widać oba na raz? Daleko są od siebie?

Na właśnie nie mam :-(
Jeszcze sa malutkie i strasznie ruchliwe i ciężko je było złapać. Nawet na filmie nie mam choćby jednego ujęcia razem. Może następnym razem jak będą większe i mniej będzie widać tych powłok brzusznych, które przeszkadzają w USG i dobrym "złapaniu" dzieci.

No i są w osobnych owodniach i mają osobne kosmówki. Chłopak jest po prawej stronie brzucha,blizej pecherza, a dziewczynka po lewej i bliżej żeber :-)

Dzięki dziewczynki za wszystkie ciepłe słowa :-D
 
reklama
Sopelek cudne dzieciaczki .Za pare miesiecy jak beda sie przeciagac,kopac i wypychac skore brzusia ,to dopiero bedzie niesamowity widok:-D
 
Do góry