reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

zrobienie stronki-jesli nie mialo sie stycznosci z html jest troszke zabawy i nerwów:)))) jesli ma sie jakies podstawy to w przeciagu tygodnia napiszesz ciekawa strone. mozna napisac w przeciagu dnia ale watpie czy wyglad w pelni cie uswakcjonuje:D
strona jest na darmowym serwerze
wiec nic mnie nie kosztuje
wiecej informacji: znajoma04@tlen.pl
tam moge podac numer tlena, gg albo AQQ
pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Dzięki za informacje! tak tylko pytałem, bo na razie nie miałbym czasu się tym zajmować. Jak się najprościej nauczyć pracy w html-u?
 
musisz usiasc i miec cel co chcesz zrobic. jak usiadziesz przed ksiazka to sie nie nauczysz. szukasz jakiegos kursu w necie. i uczysz sie i piszesz jednoczesnie. ja tak sie uczyłam. ja jestem amatorka ale chetnie pomogę. w razie pytan chetnie pomoge.
 
Dzięki za podpowiedzi :) Jak będe się do tego już zabierał to się NA PEWNO skontaktuje przez gg. Pozdrawiam życząc zdrówka dla całej rodziny:)!!!
 
czasem mam takie problemy..!

resizeofstyczen20061612ea.jpg


na przyklad, jak mnie mama przylapie w szufladzie..

resizeofstyczen20061790ni.jpg


ale to w koncu nic takiego :)

resizeofstyczen20061863xg.jpg



choc na wszelki wypadek nie mowcie mamie, gdzie jestem..

resizeofstyczen20061294vg.jpg
 
reklama
Z okazji 1 urodzin takich z tortem,bo juz urodziny/narodziny byly rok temu ;) wszytskiego naj...duzo zabawek,malo zakazow,jeszcze wiecej szuflad,w ktorych bedziesz mogl sie chowac,no i malo problemow..:) zebys uszu nie musial zatykac hhihihi

Sto lat sto lat Sto lat sto lat Sto lat sto lat Sto lat sto lat


No i Tobie naja rowniez wszystkiego dobrego,i w tym zaczynajacym sie 2 roku zycia Twego synka,duzo cierpliwosci..ona sie na prawde przyda.. ;D

Pozdrawiam i caluje
Katka i Zuzi

psyt: a moze to nie byl roblem,tylko mama zrzedzila,ze czegos dotykac nie wolno..ihhii :)
 
Do góry