reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

reklama
uuupsss, faktycznie. Muszę udać się na inny wątek po naukę, jak to zrobić, by otwierał osię z adresu. A póki co moze zaraz wkleję fotki ;)
 
SUPER Dziewczynki, a jakie zgodne. czy mi się tylko wydaje... :laugh:

A w jakim są teraz wieku?

pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamuski :)
Jestem tutaj nowa wiec musze sie tu zadomowic, mam nadzieje ze mi pomozecie :)
A o to moj ukochany syneczek Oskarek, urodzil sie 24 wrzesnia 2005r, urodzil sie w 36 t.c , wazyl 2660. a wychodzac ze szpitala 2600. Teraz ma 2 miesiace i wazy niecałe 6 kg ::) :p niezle, nie? :D
A oto kilka jego aktualnych fotek :)
Pozdrawiam
Kasia :)
 

Załączniki

  • Obraz 010.jpg
    Obraz 010.jpg
    60,6 KB · Wyświetleń: 63
  • Obraz 014.jpg
    Obraz 014.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 63
  • Obraz 018.jpg
    Obraz 018.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 62
Monika1, pisze dopiero teraz ale tak to bywa w zyciu. Marcin ma charakterek, nie powiem. Zdolny, radosny, spiewajacy, tanczacy, rozbrajajacy swoimi tekstami ale biada kiedy ma gorszy dzien a wiadomo juz po tym jak wstanie... Zaczyna sie od jekow i wrzaskow. I wtedy wiadomo, ze cos mu nie pasuje=wszystko mu nie pasuje Na szczescie mamy jeszcze coreczke - Karolinke. Ma 15 miesiecy, wiec zawsze ktores z nich ma dzien lepszy a ktores gorszy wiec wszystko sie wyrownuje.
Jak doczytam jak wstawic zdjecie, to pochwale sie moimi pociechami.
Pozdrowionka
 
reklama
Do góry