reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

Agnexx mi też wydaje się że Wasze dzieci są bardzo podobne do taty i mamy.Są pożądnie wymieszani, choćć też wydaje mi się,że Wy sami z mężem jesteście do siebie podobni.
I druga rzecz, już ostatnio miałam to pisać,ale czasu zabrakło.Bardzo podobają mi się Twoi synowie, a w szczególności ten starszy.Choć nie jestem pewna czy właściwego słowa użyję w stosunku do chłopca w tym wieku, ale on jest prześliczny.
 
reklama
Dzięki Katka, ja też tak uważam... ;D
Zresztą słyszę to na okrągło od róznych ludzi, więc trudno myśleć inaczej... :)

Ale Twoja córka to też kandydatka na przyszłą MISS, te błękitne oczy... ::)
 
Zgadzam sie z Agnexx.Katka twoja Zuzia to sliczna dziewczynka :) i jakie ma blekitne oczka.Niezla z niej bedzie kiedys "laska" ;)
 
Sama pewnie wiesz, że to duża wygoda jak się dziecko samo przemieszcza, tyle że teraz głowa do okoła musi się obracać, co tez nowego mały szkrab wymyśli... przeciez wszystko chce poznac, dotknąć, posmakować
 
reklama
No to zajadamy sie raczkami,smacznego. ;D


mniam1ya.jpg

mniamusne9ke.jpg
 
Do góry