reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

Czesc

Super pociechy:) Szkoda ze ja za mlodu tez nie mialem tyle pamiatek ;) Zapraszamy na stronke Tristana Ingi i Tomka;)

Teraz Tristan ma juz 5 miesiecy i 3 tygodnie tylko tata obija sie z "updatem' stronki ;) http://www.igatom.com/gal_htmls/tristan04.htm


 
reklama
Pojutrze Julka skonczy pól roku i postanowilam sie pochwalic moja mala lobuziara ;D czas tak szybko leci!

to mój piewszy dzien
28rb.jpg

tu mam 6 tygodni
438hl.jpg

okolo 2 m-cy
4734eb.jpg

ukochana zabka (4 m-ce)
aaaa00086en.jpg

pobudka (5 m-cy)
aaaa00144ot.jpg

na plazy (5,5 m-ca)
l41gn.jpg

taka jestem tlusciutka
l205gd.jpg

skadanka6or.jpg

 
ech, olaf, to juz osiemnastka za chwile.. ;D zloze tu oficjalnie zyczenia - duuuzo usmiechu, radosci z rodzicow, wielu buziakow kazdego dnia i zeby swiat, jaki odkrywasz nie rozczarowal cie. sto lat! ;D

resizeofmi8hk.jpg

mis urodzinowy :)

swoja droga - przystojniak.. :)
 
reklama
Do góry