reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

reklama
agask, "spimy na malysza" wystawilo na wielka probe moj zwieracz..!!! karolka fajowa, pani kochana, fajowa, ze fiu fiu!!!
 
hehehe
otoz bongo, bo:
najpierw byl bączek, potem bąsiu, potem bąkiewicz, bończysław, bąkiszot, bongo, a teraz na topie jest bongos :)
poza tym oczywiscie tytosław :) i tyś :)
dzieki za komplementy
m
 
Anka G. niestety nie mogę obejrzeć Waszych zdjęć :(, nie wiem dlaczego. Tło strony się wyświetla i to koniec. Szkoda




01491ky.jpg
 
No to na moje oko te dzieci u ktorych widze jakies podobienstwo to:
Sandros twoja Sonia to istna mamusia
Jus20twoja Julka podobna do taty.
MamaOlafa synus jak dla mnie to wykapana mama

 
Hej Tusia25, zgadzam się zTobą w zupełności jak chodzi o córeczki Sandros i Jus20sto...o swoim ciężko mi coś powiedzieć choć wszyscy mówią że Olaf podobny jest do mojego taty, a ja zawsze byłam "cały tatuś" :), więc chyba coś w tym jest ;)
 
reklama
A oto moja majka i jej minki:

tak we snie podrywa chlopakow - najpierw zalotny usmiech...

p10100102yy.jpg


...a potem juz tylko buziaki

p10100115me.jpg



Jak kazda kobieta Majka ma bardzo szybkie zmiany nastroju - najpierw wielka radosc i zadowolenie...

p10100132lk.jpg


..minute pozniej...

p10100141fy.jpg



Jak sie najem to wygladam jak maly muminek

p10100648px.jpg


Ale ogolnie to chyba ladna ze mnie dziewczynka, co?

p101000086ic.jpg

 
Do góry