reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

Dziękujemy za komplemenciki, taki właśnie jest mój synuś - urwis straszny, ale przeuroczy...
Ps. Zuzinku  :laugh: jadłem potrawkę z kurczaczka z warzywkami.
Dragonfly - Ja mam ciemne brązowe oczy, mąż zielone a nasz Olafek śliczne niebieskie.....
Aniu G. - Twój też niezły łobuziak, jak widzę na zdjęciu  ;)
 
reklama
generalnie to troszke jej pomogłam z tym telefonem :D ale ona wszystko co weźmie do rączki to pakuje do buzi ;D więc telefon też tam chciała sobie wsadzić tylko troszke z duży sie okazał ;D
 
O Bozzeee.. jakie śliczne dziecko! Wiem ze ochy i achy zbytio nie maja sensu.. Ale Liwka jest naprawde przesliczna:) Jak bede miala kiedys w przyszlosci dziecko to tesh bym chciala zeby bylo takie sliczne.. ale najwazniejsze zeby bylo oczywiscie zdrowe:) Pozdorowienia dla Ciebie i Liwki:) :) :) :)
 
dziękuję w imieniu mamy Zuzinka....
Kasia przez miesiąc będzie miała znikomy dostęp do sieci, więc pewnie nie da rady odpowiedzieć tutaj na forum...
a te wszystkie zdjęcia, to jej wielka zasługa :) tak samo jak Zuzinek, który ma wielkie szczęście i trafił na najcudowniejsza mamusie jaką można mieć; jeszcze nigdy nie widziałem człowieka o tak wielkiej cierpliwości dla dziecka... :)
pozdrawiam
wojtek
 
Witam TATĘ ZUZINKA,

MALUTKA ŚLICZNA, A PRZY OKAZJI MAM PRZYJEMNOŚĆ "OBEJRZEĆ" SOBIĘ KATKĘ. POZDRÓW DZIEWCZYNKI

PZDR. BASIA
 
reklama
Witam!
No ja na tym forum nie będę się udzielał za często.... teraz robie to niejako z zastępstwa, bo jak wspomniałem Katka w maju raczej rzadko będzie tu zaglądać...

dziękuję za pozdrowienia... przekażę je kiedy tylko przytrafi się okazja.
 
Do góry