reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

Blaszako ale ta twoja córcia ładna,a jaka wesoła
Nikita a twój synek jaki słodki pulpecik,i też taki uśmiechniety ciągle; jak ja bym chciała żeby Kingusia juz była taka duża :laugh:
 
reklama
Wiesz co dragonfly, umówmy się że np. za rok zapytam sie ciebie czy chciałabyś mieć takie małe dziecko, czy wszędobylskiego, zwiedzającego całe mieszkanie, zrzucającego co popadnie, robiącego bałagan co 5 minut, wreszczącego, brudzącego się co chwilę ,itp.itp............... człowieczka :) Ja też kiedyś chciałam żeby Kaśka była duża :) a teraz chciałabym żeby chociaz przez godzinę usiedziała na jednym miejscu spokojnie :)
 
O jakie fajne brzdące!! HeH ciekawe kiedy moja taka duża będzie jak Twój Filipek ;-),a Twoją córcie blaszako ogladałam już prędzej na innych postach, też jest słodka. Ech moja jeszcze troche i też będzie duuuża. Ucałujscie swoje dzieciaczki, pozdrawiam.. Jak tylko zmniejsze moje fotki też tutaj je wstawie ;-)
 
O prosze jaka wiecznie uśmiechnięta!!! Też jest fajniutka ;-) widąc że dziecko zadowolone z życia, pozdrawiam ;-)
 
to jeszcze coś dołożę.
Zdjęcie zrobione we wtorek.

b188dba83f7a163dfecf0297b8965901-731337.jpg
 
patrząc na twoją córcię aż się chce mieć taką w domciu :) śliczna laleczka :)
gratuluję córci!!!
 
reklama
Dragonfly! Jak patrzę na zdjęcie Twojej córci, to aż mi się cieplej robi, taki słodki maluszek, przypominam sobie, jak mój był taki... a masz więcej jej fotek? Mam nadzieję, że Wasze kłopoty zdrowotne już dawno zapomniane... życzę Wam wszystkiego najlepszego.
A dlaczego nie robicie własnych wątków, dajcie trochę więcej fotek Waszych dzieciaczków!
nikita
 
Do góry