reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

reklama
Hej Agnex, moja córcia jeszcze za mała na takie "przetargi" (ale jestem pewna że i tak ją wybrałby Sebastian ;) w koću spójż na to moje Cudeńko ;D -Dziewczyny nie miałybyście szans ;) :laugh:) no i kolege miesiąc młodszego pod nosem ma :).Ale nie o tym chciałam pisać; Patryk to cała ty-jakby zdjęta skóra z ciebie.Fajne musi być uczucie, jak dzidzia taka podobna do swojej mamy! Choć mam córeczke tez chciałabym zeby była do mnie podobna-pazerna jestem, niedość że od szyi w dół cała mama to jeszcze "góre" bym chciała jej tacie zakosić ;) , pozdrawiam was i wasze urwisy (obojga płci)
 
cud miód i orzeszki ;) Gabrysia jest śliczna! i taka wesoła! a jaka zdolna-ja jeszcze 3czy4 lata temu nie prowadziłam autka! a ona -no prosze mały geniusz ;D
a kicki super!
 
qrcze,1 raz widze Zuzie i jestem oczarowana!piekna jest i ten lazur oczek! a ujęcia fantastyczne! musicie z aparatem ciagle biegac zeby takie fotki robic,gratuluje córeczki
 
Zawsze mi się marzyło, aby dzieci miały buzie podobne do mnie, a figurę męża i tak się stało. Jestem bardzo dumna z moich synów. Kiedy byli mali zawsze słyszałam - "ale ładna dziewczynka" ::)
 
nie, no dzięk.... aparat mam od gwiazdki(mąż spełnił takie moje marzenie, chcialam zawsze robić zdjęcia), więc pstrykam jak mam chwilę.A że Zuziek jest zawsze obok mnie, to jej robie głównie zdjęcia...:)Tylko tak mi się już wypstrykało jakieś 6 giga, a dzisiaj nowe zrobiłam...:)
A Twojej maludzie ale słodko sie śpi, żąłuję, że nie miałam aparatu jak Zuzinek była taka mała....:( teraz nadrabiam ;D
Teraz jak Kinga Ci nie ucieka, to możęsz jej też porobić dużo zdjęć.....
 
tak tak,moge i robie :) nie mam ich jeszcze tylu co ty,narazie niecały tysiaczek- ale drugie tyle w koszu ;) jak rozpracuje nowy aparat, to bedzie odlot-bede musiała pamięć powiększyć w kompie ;D
życze kolejnych tak pięknych ujęć :)
 
TO ja tez sie pochwale nasza coreczka:) Oto Liwia nasza 17miesieczna Gwiazdeczka:) Strasznie ja kochamy!!!
Liwka zima...
113.jpg

Liwka tanczy...
89.jpg

Liwka podrywa..:)
95.jpg

Liwka z kszyczkiem...
97.jpg

Liwka modelka;)
115.jpg


Liwka wiosna..
128.jpg

Liwka to cale nasze zycie!!!
 
reklama
Do góry