reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków :)

śliczne dzieciaczki :-D:-D
to i ja się pochwalę swoim cudem :-)
DSCF0402.jpgDSCF0410.jpgDSCF0419.jpgDSCF0426.jpg
 
reklama
mariolcia jaki długaśny! śliczny kurczaczek
jewcia strasznie podobna, poza małymi szczegółami wygląda jak jej siostra jak była taka malutka, czasem mylę się i mówię do niej Oliwcia zamiast Amelka
 
sivi ale ona slodka, sto lat na pierwsza miesiecznice :)))))

mariolcia ale slodycz, i widze ze preferuja ta sama pozycje do spania co moj david, na mamusi :-)



no to teraz wstawiam mojego jednomiesiacznego kawalera :))
1onnzr.jpg

m9ual3.jpg
 
Sivi śliczne maleństwo :) podobna do siostrzyczki! Obie córeczki urocze a Ty wyglądasz wspaniale :)

Mariolcia jaka fajna malizna! Szkoda, że mój nie lubi na brzuszku spać :(

Atram pierwsze zdjęcie miażdży :D David pełen relaksik :-D Śliczny, duży chłopczyk.:tak:
 
Mariolciaa słodka kruszyna.
Atram też bym powiedziała że wygląda na 4 miesiące. Prześliczny ten Twój kawaler.

Sivi
ja mam podobnie, moja Majka bardzo podobna do młodszego syna jak był mały i też mówie do niej nieraz Dominik.
 
reklama
zgon po spacerku i nowa metoda usypiania- golarka
 

Załączniki

  • P1020037.jpg
    P1020037.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 52
  • P1020038.jpg
    P1020038.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 62
  • P1020039.jpg
    P1020039.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 58
Do góry