reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjecia naszych maluszkow

A to my testujemy nowe nosidełko.

Miranda fajnie to uszyłaś - świetne kolorki, ale chyba nie dobrze to wiążesz...
Moim zdaniem Jagódka powinna bardziej do ciebie przylegać a nie tak zwisać - będzie tobie i jej wtedy wygodniej, i raczej nie obwiązuj jej dodatkowo pasami tylko skrzyżuj pod pupą. Ten panel powinien jej sięgać prawie do karku...

Nie wiem jak to mam wytłumaczyć więc podam linka Jak dopasować MT? - prośba o porady tam jest sporo zdjęć dzieci noszonych w MT.
 
reklama
Zylcia dzięki za rady i linka, faktycznie teraz widzę że to się powinno wiązać niżej, choć widziałam na innych instrukcjach właśnie żeby w pasie dziecka, ale niżej wydaje mi się wygodniej.;-) No właśnie ten panel jest duży i jak mi Małż pomagał wsadzać, to wychodzi w połowie główki mniej więcej, ale sama sobie nie potrafie tak wsadzić, dodam że koleżanka pstrykała a jej nie prosiłam o pomoc w zakładaniu. Trzeba wypraktykować to wkładanie, no i mam w planach doszycie kapturka tak w wolnym momencie.
 
konkretnie to szwagierka mojej koleżanki :-)

kiedyś mi to podesłała ale ja do prac ręcznych nawet 2 lewych rąk nie mam więc...no ale pamiętałam o tym i może komuś innemu się to przyda ;-)
 
Anet ale Kropa to aparatka - wszędzie będzie!

Zulejka jaka fajna Tosia:) no i w tej chusteczce to taka prawdziwa Tosia!!! i chyba do siostry podobna czy mi się wydaje?

Miranda mei tai pierwsza klasa!!! no i modelki takie fajne:) Mei taie szyte na zamówienie (tzn wzór na zamówienei) to koszt 160 zł ale przedziały cenowe rózne-luknijcie na allegro, ja odkupiłam od koleżanki ona właśnie na zamówienie kupowała
wiązania Instrukcja Mei Tai - LennyLamb.com
my jeszcze z tyłu nie próbowaliśmy ale własnie na urlop się szykujemy żeby wypróbować!
 
reklama
Miranda- serio sama uszylas to nosidelko? no super! Jagodzie widac sie podoba
Tosia ślicznie ząbalki prezentuje, fajniusia bardzo !

a tu Adas ze swieżym guzem



i Adas Diabełek :-)

 
Ostatnia edycja:
Do góry