reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
Hahah Adeczka cudokrem mniamniusi:-D:-D:-D

Matusia Majunia jest prześliczna podobna do Cię bez dwóch zdań:tak: a włoski jak u nas identyko normalnie:-D Mati czarujący oj będzie miał branie będzie:tak:
 
Matusia w dzień jak widziałam fotki to były tylko 3 pierwsze.Igorek bardzo się uśmiechał do Majeczki.Dobrze,że nie widział reszty bo jakby zobaczył gołe pultynki to by mi nie spał :p Śliczne masz dzieciaczki :)
 
Adeczka Lencia cudna, ma takie duże, piękne oczyska
Matusia ciocia piękne zdjęcia robi, ale nie było by takich mega zdjęć bez modeleczki na 102, Martysia moja cierpi na podobne schorzenie co Majeczka Twoja, otóż też ma cellulitis na pupce i udach:-D
 
adeczka - samodzielna ta Twoja córa - ładnie się nakremowała :-D i ślicznie wygląda z tym kwiatem we włosach :-)

matusia - ciocia to ma oko do fotek, a z małej niezła modelka, choc myślę, że chyba niezbyt zadowolona z fotografowania swojej pupy :-D swoją droga ciekawe co ona na to, ze ta fota trafiła na bb? :-D
 
Bra Lenka nadal do duzych nie nalezy. Jak sie urodzila wazyla 2410 i miala ze 47cm tu od razu nie mierza weic nie wiem. Teraz wazy ok 8 kg ale ile ma wzrostu to nie jestem pewna. Na 8 m-cy miala 67 cm teraz ma 10 m-cy wiec pewnie pare cm wiecej. A jak twoja Lenusia?

Majeczka przesliczna...
 
reklama
adeczka moja Lenusia waży mniej więcej tyle co twoja :) tez ok 8 kg, jedynie może byc wyższa, bo ma grubo ponad 70 cm :) ale ile dokładnie to też nie wiem :)
 
Do góry