reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
Ehhh... niby ten maj nie był tak dawno, niby to tylko 4 miesiące a bobaski już tak się pozmieniały :tak: chociaż przyznam, że ja tą zmianę widzę jedynie na zdjęciach, to tak to wydaje mi się, że Miki nie zmienia się nic :-D
 
Jejku jakie piekne i cudowne wszystkie wasze dzieciaczki!
Ania ciesze sie, ze Darus podn iosl sie w kon cu sama niedawno sie smutalam, ze moj glowy nie podnosi
Jolek jezusinku! Czym ty karmisz tego dzieciaka ze on tak szybko rosnie i jeszcze szybciej sie rozwija? Gadaj predko to tym samy zaczne pasc Oskarka, jestem pod wrazeniem jak on juz sie chwyta i siada, teraz to go musicie pilnowac

i nasz terrorysta...kto ma pilot ten ma wladze ;-)


Uploaded with ImageShack.us
 
mandrzejczuk niech zgadnę, młody ogląda z tatą mecz :) Słodziak kochany!
Dziewczyny czym wy karmicie maluszki że one takie duże. Mam wrażenie, że mój Adaśko jakiś drobniutki w porównaniu do waszych szkrabów ;/ a ja z mężem do drobnych nie należymy ;/
 
adiaps bo niedawna praktycznie tylko na moim mleku, ostatnio nieco urozmaicamy, ale główne posiłki to dalej mleko. ja się tylko obawiam coby Miki figury po tacie nie odziedziczył, bo ten po mega obiedzie wygląda jakby go tyle co z Oświęcimia wypuścili :-)
 
reklama
Do góry