reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
pojedzonku.jpg ostatnio Tymek tylko tak chce zasnąć... ;) jak nic rośnie mi synio mamuni :)
 
żelka super zdjęcie :) uwielbiam jak moja tak zasypia, ta bliskość jest cudowna. A Twój synuś jest cudny, słodki i poprostu śliczny :)
 
Żelka większość facetów tak by chciała zasypiać:-D

hi hi smiesznie wygladają te niedrapki,jak rękawice bokserskie:-D(jeszcze je nakładasz? my już w szpitalu się pożegnaliśmy, mały ciagle je sciągał, a teraz to by je zeżarł w mig;-)no ale może Twój maluch jest zen)
ok, skoro mam dzisiaj taki zabawny;-) nastrój to wklejam mojego bąbla z miną nieco..
 

Załączniki

  • 08.jpg
    08.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
jaipur boskie zdjęcie:) Mały przystojnieczek z Olusia:tak: piękna sesja!
żelka jaipur ma racje, większośc facetów chciałoby tak zasypiać. Słodziutko Tymek śpi, mały z niego przystojniaczek!:));-) najlepiej u Mamusi:)
 
reklama
Do góry