reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Mandrzejczuk mały leżał tylko chwilkę, bo rodziłam przez CC i z sali operacyjnej został wywieziony w inkubatorze, a po przewiezieniu na oddział noworodkowy został z niego wyjęty :-)
 
reklama
Mam nadzieję, że nie 'przegapilam' zadnego maluszka! juz nie mogłam sie doczekać..żeby je zobaczyć! tyle mam zaleglosci... Ale jedno jest pewne mamy najlepsze najpiekniejsze dzieciaczki pod słońcem! ;) :tak::tak:

bra piekną masz córcie! słodka Lenka ..
aina ... kochany Jasio.. chłopak mojej Polki hihihih :**
lepi przesliczny, taki malusi..
jolek27 Igorek - mały fasolek, super zdj.u taty ;)
alex super chłopaczek z super fryzurką!
persefona piękny mały różowy szkrabik ;)
żelka Tymon jest świetny, ta minka mmmmm
sylwia aleee czadowy i ten smok z żabą !
futrzaczku śliczny Filipek!
Teeq ale model! boski
bea ale fajniusia Natalka :)
mandrzejczuk - jest cudowny, najbardziej wyczekiwany na maju hihihi
marzena słodki Twój Mateuszek!
jolka1989 piekna córa!
hope -Jagódka jest bajerancka, taka mała jagoda po prostu słodka :*
jaipur cudny Twój Aleksander!
adeczka - jaka słodka biedroneczka z małej!
MajowaMamusia słodki syneczek!
 
Ostatnia edycja:
Maja wspaniala ta Twoja coreczka, a Ty jak pieknie wygladasz!!!! Tak Wam zazdroszcze dziewczyny, nie chce wywolywania a moj syn taki uparty:-(
 
dziekuje:)
nooo aniu uparciuszek z niego maly, ale spokojnie moze zechce zobaczyc swiat w najmniej oczekiwanym momencie, oby tak bylo ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry