reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Lepi Zosiena sliczna, jakie piekne wloski :)
Futrzaczku Filipek w nowej fryzurce ekstra! Wyglada teraz na starszego :)
Jaipur Twoj pomocnik podchodzi do zadania z pelna powaga :) to ja niepotrzebnie odciagam Filka od moczenia lapek w garach! :) Filip za to wszystko przyprawia ze mna :)
Ypra pomocnik ciasteczkowy pierwsza klasa! :) I fajne wloski ma :)
 
reklama
Lepi wczoraj zdjęcie widziałam ale komp mi zamulił i napisać już nie mogłam. Zosia miała sesję świąteczną??Ślicznie wygląda. Zmieniła się bardzo :)
 
JOlek - zrobiliśmy jej jedną fotkę u fotografa, na pamiątkę, bo aparat nam od dłuższego czasu szwankuje i robi... fioletowe zdjęcia... trudno było wywołać uśmiech, bo Zochna nie chciała siedzieć w kufrze, a o czapie na głowie mowy nie było. W końcu M zaczął się nieźle wydurniać i mała się pięknie śmiała, ale akurat pani nie mogła w tym momencie pstryknąć fotki :/
 
Ech szkoda,choć u mnie Igi też się zawsze uśmiecha nie w tym momencie co bym chciała. Ile tak foteczka jedna kosztuje?
 
Jolka - skusiła nas promocja, no i okazja była, bo teść wczoraj miał urodziny, więc dostał też w ramach prezentu zdjęcie ukochanej wnusi. Małe zdjęcie po 2 zł, ja brałam 13x18 bo takie maja ramki - 5zł.
 
reklama
Do góry