reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

mandrzejczuk podpisuje sie pod Twoim postem, normalnie juz mnie cos "trafia" jak widze te piekne slodkie buzki, a moj leniwiec jeszcze w brzuszku siedzi :p

yra - slodziak
kamcia sliczne te Twoje dziewuszki, Viki jakie slodkie buziaczki siostrze daje :-) przepiekne zdjecia, dziewczyny beda mialy super pamiatke.
 
reklama
Kamcia ale rozkoszne zdjęcia, córeczki są przepiękne, a Emma wydaje mi sie, że jest bardzo do Ciebie podobna!!
 
Nie moge tu zaglądać, bo normalnie sie zaczynam denerwować na swojego leniucha, ależ ja wam zazdroszcze dziewczyny, że macie już swoje maleństwa przy sobie!!
yra ale masz małego przystojniaka !! :)
Kamcia dziewczynki są strasznie do siebie podobne!!! śliczne i super że Vi tak ciepło odbiera siostre :)
 
żelka nie naciskaj tak na maleństwo bo sie jeszcze zbuntuje i będzie chciało dłużej czekać :p ;)
 
Franuś przeuroczy, taki mały a już zdobywa kobiece serca :-D:-)

Kamcia udały ci się córeczki, oj będą się kiedyś oganiać od adoratorów a tatuś będzie miał zajęcie :-D;-)
 
reklama
Do góry