reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
Bra ale masz cudną zosię samosię:-)
Bubbles fantastycznych masz kawalerów, skradnę któregoś chyba a Fifi ma pysię stworzoną do całowania:-)
Matusia masz szczęście mieć taką parkę jaką ja chciałam, starszy brat i mała siostrzyczka, cudnie:tak: Zuza dała się przekonać kostką czekolady;-)
Sylwia super pomysł z wrzuceniem filmików, Osio rządzi a w wózku po prostu wymiata:-D
Ania Daruś kochany poduszkowy pogromca:-)
Jaipur prezes widocznie w fazie zen ale w opary z eukaliptusa nie wierzę:-D
Majowa dziecino jak ty to zrobiłaś, że cię synek już zaczyna przerastać?:-D
Maja śliczne, kolorowe fotasy a córcia perełka, z pultaskami do całowania. Ja bym bez zapiętych pasów jej nie sadzała ;-)
Alex Oliwierek bombastyczny, a to co się u niego dzieje na głowie, brak słów, buzia mu się składa z oczu i włosów:-D
Jolek smerfiki dwa, jaki kochany ten Igorek, padł w trakcie :-)
Agnieszka Igorek słodki ale czemu tylko jedno zdjęcie?
Kamcia dziewczynki masz fantastyczne ale nie chciałabym się zamienić po taki karmieniu, chyba wszystko do mycia :-D
Kamia ślicznego masz smyka:tak:

My dziś skromnie, zaległe szykowanko na spacer w spacerówce i odwieczne pytanie czy to dzieci takie duże czy wózki za małe?;-)
w wozzku.jpg
 
kochane zrobiłam sobie trochę zaległości w tym temacie ale obejrzalam wszytskie nasze skarby i nie będę wymieniała bo nie chcę nikogo pominąc więc powiem ogólnie, ze wszystkie maluszki plus ich rodzeństwo są slodkie i do wycałowania:-)

Hope i don't know;-) jak mawia mój ulubiony kabaret "to jest tajemnica lasu";-)
 
Bra ale masz cudną zosię samosię:-)
Bubbles fantastycznych masz kawalerów, skradnę któregoś chyba a Fifi ma pysię stworzoną do całowania:-)
Matusia masz szczęście mieć taką parkę jaką ja chciałam, starszy brat i mała siostrzyczka, cudnie:tak: Zuza dała się przekonać kostką czekolady;-)
Sylwia super pomysł z wrzuceniem filmików, Osio rządzi a w wózku po prostu wymiata:-D
Ania Daruś kochany poduszkowy pogromca:-)
Jaipur prezes widocznie w fazie zen ale w opary z eukaliptusa nie wierzę:-D
Majowa dziecino jak ty to zrobiłaś, że cię synek już zaczyna przerastać?:-D
Maja śliczne, kolorowe fotasy a córcia perełka, z pultaskami do całowania. Ja bym bez zapiętych pasów jej nie sadzała ;-)
Alex Oliwierek bombastyczny, a to co się u niego dzieje na głowie, brak słów, buzia mu się składa z oczu i włosów:-D
Jolek smerfiki dwa, jaki kochany ten Igorek, padł w trakcie :-)
Agnieszka Igorek słodki ale czemu tylko jedno zdjęcie?
Kamcia dziewczynki masz fantastyczne ale nie chciałabym się zamienić po taki karmieniu, chyba wszystko do mycia :-D
Kamia ślicznego masz smyka:tak:

My dziś skromnie, zaległe szykowanko na spacer w spacerówce i odwieczne pytanie czy to dzieci takie duże czy wózki za małe?;-)
Zobacz załącznik 400934

A Basiek??:-p:-D

Jagodzianka miód malina, jaka już duża :szok:kiedy ona tak urosła ja się pytam:-D
Bra - ale masz cudną Zosię Samosię, śliczna jest stanowczo za rzadko się Lenką chwalisz:-)
Tasiaczku - słodziutka Juleczka
 
reklama
Do góry