reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych II kreseczek i ciążowych brzuszków

magdalka i Ty sie doczekasz brzuszka:D

Dziewczyny u mnie brzuszek zaczął rosnac w takim tempie,ze troche mnie to zaskoczylo. Juz sie przyzwyczailam,ze malo co widac.A Tu mi sie pilka robi z dnia na dzien wieksza:szok: Wrzuce fotke za tydzien to sie zszokujecie,a jak sobie jeszcze na swietach pofolguje to bedzie czadzior:D:-):-)
 
reklama
ja niestety zauważyłam że rosnę też w biodrach tyłku i udach :/ wyglądam jak bryła na dwóch chudych nogach. Na dodatek stopy mi zaczęły puchnąć i bolą nieziemsko - a ja mam prace stojącą ;/ rozważam pójście do lekarza i kajanie się o l4 po nowym roku tyle że w UK to nie takie proste ....
 
też bym chciała mieć taką ładną piłeczkę, a mój brzuch wygląda tak jakbym grochu się najadła a nie w ciąży była, może trzeba jeszcze trochę poczekać :)
 
sembonzakura nie wiem czy w Anglii też, ale w Irlandii na pewno: bo 20 tc możesz wystąpić do pracodawcy o zmianę stanowiska pracy.. ja w pierwszej ciąży z tego skorzystałam i do końca miałam prace siedzącą. Bo tutaj tak jak w Anglii o L4 nie jest tak prosto...
 
Noelle - mam brzucha niestety, tylko takiego tłuszczowego, ale zaczął się nieco powiększać i jak też piszesz, przyspieszył, aż strach pomyśleć, jak będę wyglądała w maju :-D
 
no laseczki teraz w drugie polowie to nam brzuchy wyskocza:D:D:D A tu świeta przed nami to i biodra urosną:D Przynajmiej u mnie,bo juz sie ślinie na mysl o niektorych potrawach:-D:-D
 
Sembo, rybeczko, puchnięcie i ból nóg może mieć związek z krążeniem, więc rozejrzyj się za maścią z heparyną, która może być stosowana przez ciężarne, lub lek podobny do Cyclo 3 Fort.
 
reklama
Ale brzchy.A ja wciaz bez zdjecia.Pod choinke "mydelniczke"aparat kupilam i nadrobie.
Noelle mi w tydzien czasu taki brzuch wielki wyskoczyl,ze w szoku bylam.I wreszcie-w 22tc widac zem ciezarna! :-)
 
Do góry