reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych II kreseczek i ciążowych brzuszków

na samym poczatku ciąży miałam przeczucie że to chłopak , ale mąż mówił że będzie córka, z chińskiego kalendarza wyszła córka i genderMakera też córką no to stwierdziliśmy że jednak mamy córę. Ale dalej wszyscy mi mówią że będzie chłopak bo podobno: pięknie wyglądam, nie tyje nigdzie tylko w brzuchu, nie wymiotowałam, mam pokaźny brzuszek.
 
reklama
Sembo u mnie się chiński kalendarz w pierwszej ciąży nie sprawdził, teściowa mi wtedy obrączką wróżyła i też się nie sprawdziło :-D, więc kto wie...
 
Zawiesza się obrączkę złotą na nitce i nad lewą ręką się trzyma. W zależności od tego jaki ruch obrączka będzie robiła na chłopca góra -dół, a na dziewczynkę koła - taka płeć.
Ale jak napisałam u mnie to się nie sprawdziło, zresztą ja w ogóle jestem sceptyczna.
A ty z sików test robiłaś?
 
dziewczyny mi wszystkie wróżby i zabobony mówiły ze córcia...

tylko moja mama przed wizytą powiedziała : Za ładna jesteś na córe, będzie syn... no i się sprawdziło:-D
 
reklama
Piękne macie brzuszki, u mnie dopiero 2 tygodnie temu można było zauważyć różnicę, bo mimo że przed ciążą dość schudłam, to i tak miałam zapas wiadomej tkanki :sorry2:, choć się nadal zastanawiam, ile to maleństwo, a ile moje kiszki; aparat nam padł, ale spróbuję któregoś dnia zrobić zdjęcie telefonem
 
Do góry