reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych II kreseczek i ciążowych brzuszków

Piękne macie brzuszki :)) od dawna podglądam ten wątek, ale jakoś zawsze brakowało mi czasu i chęci na zrobienie sobie fotki :) a na wątek ogólny niestety nie zaglądam, bo tam pędzicie tak, że ja wchodząc raz na tydzień musiałabym nadrabiać dwie godziny żeby nadrobić zaległości. Może jak pójdę na L4 od marca to zacznę się tam udzielać... tymczasem - wklejam mój brzunio z 19 tc
19 tc (2).jpg19 tc.jpg

co do ślubu - też nie jestem za tym, żeby zmuszać kogoś do ślubu. Generalnie nie miałam jakiegoś parcia na ślub, najchętniej pojechałabym do Las Vegas, tam wzięła ślub i wszystkim oznajmiła, że już po :) ale jak wreszcie zorganizowaliśmy kościelny i weselicho, to stwierdzam, że impreza była przednia! nie żałuję że się zdecydowaliśmy, bo było fantastycznie :)
 
reklama
ardzesh piękny brzunio. też nie byłam przekonana do ślubu i wesela ,ale mój M się uparł. i też uważam ,że było super no i że warto.
 
noelle - ty zazrdrościsz większych brzuszków ciążowych, a ja zazdroszczę Tobie :) same zalety z takim płaskim ciążowym brzuchem: nie masz problemu z zakładaniem butów, goleniem się "tu i tam", zgrabna laseczka do późnej ciąży, no i możesz chodzić w swoich ciuchach!!! ja od 3 mc musze chodzić w workach :( kupiłam 2 pary spodni 36 przez internet. Jedne mi spadają a drugie krój mają idealny, ale ciasne są w biodrach :( teraz jeszcze w nich chodzę i nie zapinam, tylko pasem ciążowym zakrywam... a tobie jeszcze brzuszek wyskoczy i się nim nacieszysz :) no i popieram dziewczyny - twój brzuszek to prawdziwy "gigant" ciążowy :)
 
reklama
Do góry