reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych II kreseczek i ciążowych brzuszków

reklama
Aska:) czasmi mnie drazni ze nic nie widac,szczegolnie pod plaszczykiem. Za to wiosną jak go zrzuce to ludzie szczęki pogubia jak odkryją ze ja juz finiszuje z ciązą:rofl2:

Zapominajko
ty uparciuchu!!

marciosz ty!! laska!!pięknie!


Humor dzisiaj cały dzien mam do du.. i z mysla ,ze gorzej byc nie moze odwaznie wkroczyłam na wage i stanełam do pomiarow.Wbrew moim przewidywania z wagą nie jest tak źle,dokładnie 3,2kg do przodu. Za to w pasie jak w morde strzelil 12 cm:szok: (Na wysokosci pępka) . Niżej wiadomo,dzikie szaleństwo obwodowe:baffled: to by tłumaczylo koniecznosc wciskania na tylek ciązówek.
 
no to i ja swój wrzucę aktualny:) 19t1d

IMAG1634.jpgIMAG1638.jpg
 
Marciosz, Aśka, Nanulika, Kasienkadg macie śliczne brzuszki, troche Wam zazdroszcze że takie ciążowe :) Ja na swój jeszcze cierpliwie czekam.
Nanu a Twój chyba jakby zmniejszył tempo wzrostu? :)
 
reklama
Piekne brzuszki macie.. takie zgrabne:) ja narazie mojego tłusciocha musze obfocic...ale jakos ciągle brak okazji.... hyhyhy musze chłopa zmolestowac :)

A co do wagii... hm... jeszcze 2 dni temu miałam 0.5kg na plusie (przy tych -6,5 od poczatku ciąży) ale wlazłam dzis na wage i waga spowrotem spadła... wiec wedle wagi startowej od poczatku ciaży mam -6,5kg
 
Do góry