reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Śliczne macie brzuszki :) Mi się zatrzymał w miejscu :-( A waga ciągle mi spada :-( . Od kilku dni w ogóle nie czuję jakbym była w ciąży, zero objawów, bóli , niczego. Trochę się martwię ale mam nadzieje, że wszystko w porządku :tak:
 
Kurczaczek ja bym Wam mogla pokazac brzusio przed to zdziwilybscie sie ze az taki urosl, bo ja wcale az taka gruba nie jestem, bardziej mam kosci ciezkie.. Dziwi mnie jeszcze fakt ze waga stoi a brzusio wyskoczyl;-)
 
reklama
Ale macie sliczne pileczki:-)
Ja niby schudlam i mam mniej pod piersiami i w pupie ale w brzuchu mi przybylo . Ale ja startowalam z wagi ciezkiej i raczej z najwiekszej z was tutaj:-( Ale moze za to dluzo nie nazbieram kg.
 
Do góry