reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Zaglądam teraz do karty ciazy a tam pisze USG 4D, na następnej wizycie. Dzwonię do niego ile to będzie kosztować, a ten mówi że 250 zł. Nogi mi się ugięły. wogole tego ze mną nie skonsultował tylko wpisał do karty
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
 
Z jednej strony to fajnie że robią USG 4D ale trochę to za duży wydatek, a teraz mi to nie jest potrzebne. Nawet jak się człowiek tak szybko dowie, że dziecko będzie chore to i tak nic nie zrobi. A tylko będzie płakać
 
to mój gin mnie informuje o wszystkim. Na pierwszej wizycie mi mówił że będzie robił posiew i cytologię na kolejnej i od razu mówił jaki to dodatkowy koszt dla mnie... wydaje mi się, że powinien Cię o takich rzeczach informować bo pieniądze z nieba nie spadają :/ i dla niektórych 250zł to kupa kasy.
 
To ja taki majątek (250) zostawiam przy normalnym usg. Masakra. Nawet nie chce wiedzieć ile takie bajeranckie usg kosztuje:) Drogi ten mój ginek, ale mam do niego zaufanie i tak na nim wiszę hehehe a na wizytę zbieram cały miesiąc:-D
 
To ja taki majątek (250) zostawiam przy normalnym usg. Masakra. Nawet nie chce wiedzieć ile takie bajeranckie usg kosztuje:) Drogi ten mój ginek, ale mam do niego zaufanie i tak na nim wiszę hehehe a na wizytę zbieram cały miesiąc:-D
o matko :O to ja uważam mojego gina za najlepszego na świecie, a za wizytę z usg płacę 70zł :p
ale nadrabiam innym lekarzem, bo ortodonta mnie kasuje 200zł :p
 
reklama
Do góry