reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
Ciesz sie.Ja za wymianę 2 lukow place 340 zl.A jeszcze przez rok bede musiała nosić aparat...
o matko :O co to za cena? :O a skąd jesteś?
ja zakładałam w maju aparat, więc też sporo noszenia przede mną jeszcze ;) jedynie plus, że mam ten samoligaturujący, więc noszę krócej niż zwykły metalowy :)
 
o matko :O co to za cena? :O a skąd jesteś?
ja zakładałam w maju aparat, więc też sporo noszenia przede mną jeszcze ;) jedynie plus, że mam ten samoligaturujący, więc noszę krócej niż zwykły metalowy :)

Cena z Warszawy ;) Klinika sie nazywa Odent i jest rewelacyjna-pomijając ceny...Noszę aparat pol roku i juz widać mega efekty :)
 
Cena z Warszawy ;) Klinika sie nazywa Odent i jest rewelacyjna-pomijając ceny...Noszę aparat pol roku i juz widać mega efekty :)
kurczę, moja kumpela w wawie też płaci coś koło 200zł :) więc chyba zależy od orto ;)
ale ja też zadowolona z mojego jestem :) też widzę mega efekty w leczeniu :) i w samoligaturującym aparacie fajne jest to, że chodzi się rzadziej na wizyty i czas leczenia skraca się o jakieś 30% :)
 
dziewczyny, minęły 2 tygodnie, więc zrobiłam po wstaniu z łóżka foto :)
to z dzisiaj 14t1d:
14t1d.jpg

a dla przypomnienia 12t0d:
12t0d.jpg

skąd się to bierze jak dzidzia taka mała? :szok:
 

Załączniki

  • 14t1d.jpg
    14t1d.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 99
  • 12t0d.jpg
    12t0d.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 93
reklama
Do góry