reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

zosiasamosia ze zdjęcia wychodzi że nigdy nie wolno pytać :-D

Moja kuzynka ostatnimi czasami "troszkę" sobie przytyła . Jak wychodziła z autobusu to ktoś ją zapytał czy jest w ciąży :-D
 
reklama
u mnie to jednak większość tłuszcz:( brzusio ciążowy w pierwszej ciąży był ślicznie widoczny jak rośnie już od 7 tyg a teraz przez to ze się spasłam nie:( tzn jakby tak popatrzeć na tłuszcz- to jakiś 5ty miesiąc;) ale tak serio to ciążowego nie ma:(
 
kotka u mnie tak samo... chociaż ja jestem w pierwszej ciąży. zanim brzuszek ciążowy przebije się przez tłuszczyk, to trzeba będzie rodzić :-p
 
A to my w 10 tygodniu , a według USG 9 tydzień 4 dzień.
10 tydzień według usg 9 tydzien 4 dzień.jpg

Ostanie bóle podbrzusza były katastrofą, mam nadzieje że nic złego się nie stało, bo nie plamiłam. Jutro wizyta i się dowiem co i jak :) Niestety dopiero na 17 :tak:
 

Załączniki

  • 10 tydzień według usg 9 tydzien 4 dzień.jpg
    10 tydzień według usg 9 tydzien 4 dzień.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 85
czekamynaigorka - ze zdjęcia na zdjęcie widać coraz bardziej. :-)

ivon89 - mam tak samo :-p a Twoje porównanie mnie bardzo rozśmieszyło :-D

A propo pytań o ciąże to ja nie pytałam :-p ale kiedyś chciałam być miła i ustąpiłam takiej młodej dziewczynie miejsca w autobusie :cool: delikatnie stwierdzając z uśmiechem jej ciąże :zawstydzona/y: jej minę zapamiętam do końca życia, aha i nie skorzystała z siedzenia :sorry:
 
A to mam zdjęcie z dzisiaj , robione o 5 rano :)
10 tydzień 1 dzień według usg 9 tydzień 4 dzień - rano.jpg
Widać, że brzuszek jest troszkę mniejszy :tak:
 

Załączniki

  • 10 tydzień 1 dzień według usg 9 tydzień 4 dzień - rano.jpg
    10 tydzień 1 dzień według usg 9 tydzień 4 dzień - rano.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 69
to i ja się pochwalę :)
zdjęcie robione wczoraj przed śniadankiem, na początku myślałam ze mnie wzdęło, ale widać nie wzdęło heh do maja zmniejszał się nie będzie :-D
Mąż obserwuje dumnie jak brzusio rośnie i mówi że śliczny jest i kochany i pasuje mi :-D

brzuch12tc.jpg

Obecna waga to 47,3kg przed ciążą było ok 44-45 kg...

Dziewczyny, zastanawiałyście się nad sesją zdjęciową u fotografa jak brzusio już będzie duży tak w 7 miesiącu? Wiecie np jak mąż brzusio całuje, z malusimi skarpetusiami że mama ma "I love mummy" a tatuś "I love daddy" :)
Bo my planujemy sobie zrobić parę takich zdjątek :)
 

Załączniki

  • brzuch12tc.jpg
    brzuch12tc.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 90
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bym bardzo chciała taką sesję, rozmawiałam wstępnie z kolegą, co się interesuje fotografią i coś będziemy myśleć. A potem chcę taką sesję noworodkową, ale tu już do jakiejś wyspecjalizowanej w temacie osoby się zwrócimy. Uważam, że to super pamiątka i jedyna w swoim rodzaju :happy:
 
Do góry