reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Magda u mnie widać ewidentnie. Jestem mała i dość drobna więc ten brzuszek po prostu nie pozostawia wątpliwości. Nikt nie pyta, bo to oczywiste. Tylko, że ja na szczęście nie musiałam nic ukrywać.
 
reklama
No ja wlasnie w pracy jeszcze nic nie powiedzialam i sie zastanawiam, jak mi sie uda to ukryc jeszcze do konca pierwszego trymestru ;) w sumie jak ubieram marynarke, to az tak nie widac, chociaz caly czas mam wrazenie, ze widac bardzo ;) brzuch juz calkiem okraglutki :p
 
Magda ja nie ukrywam , ale raczej jak mam bluzkę to bardzo tego brzucha nie widać. Nikt jeszcze nie pytał :) A chciałabym żeby już byl taki ładny zaokrąglony :tak:
 
Ja staram się ukrywać brzusio jak tylko mogę, ale powoli staje się to trudne do zrobienia. Tym bardziej, że przed ciążą byłam bardzo szczupła (54kg, 170cm), więc moje ciuchy już nie pasują zupełnie. Jeszcze 2 tyg muszę wytrzymać - wtedy kończy się pierwszy trymestr i będę mogła odetchnąć wreszcie.
 
U mnie tez już widać tak ze idzie się domyślić. Nie ukrywam tego ze jestem w ciązy ale nie chce oznajmiać to na razie całemu światu, tym bardziej na zajęciach. Ale już nie długo ;-)
 
Ja też nikomu nie chce gadać do 12 tygodnia, praktycznie nikt oprócz teściów, rodziców, męża i szefowej i koleżanki z pracy nikt nie wie :) Jak bedzie widać to będzie najlepszy moment aby powiedzieć :) Nawet mój brat nie wie, ani szwagierka :-D
 
moja rodzina to się dowiedziała praktycznie od razu, tzn moi rodzice, teściowie i rodzeństwo :) po prenatalnych już tego nie ukrywam przed znajomymi, cóż pierwsza moja ciąża to chcę to przeżywać najbardziej jak się da :D
no ale, wracając do tematu :p zrobiłam zaraz po wstaniu z łóżka zdjęcie, czyli jest foto z:
12t0d :D
12t0d.jpg
 

Załączniki

  • 12t0d.jpg
    12t0d.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 84
  • 12t0d.jpg
    12t0d.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 121
reklama
aesthete - piękny brzusio i zazdroszczę, że już jesteś po prenatalnych - w którym dokładnie dniu miałaś robione prenatalne? Bo mi lekarz chce robić ok 12w6d...
 
Do góry