reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
I wszystko było dobrze widać, prawda?
Bo ja teraz idę 29.10 - to będzie 11w5d, ale lekarz mówi, że to za wcześnie jeszcze na prenatalne - dziwne, nie? Wolałabym mieć to już za sobą...
 
I wszystko było dobrze widać, prawda?
Bo ja teraz idę 29.10 - to będzie 11w5d, ale lekarz mówi, że to za wcześnie jeszcze na prenatalne - dziwne, nie? Wolałabym mieć to już za sobą...
no u nas było widać, to ostatnie foto z usg jakie wrzucałam to właśnie z prenatalnych :) chodzi o to, że dzidziuś musi mieć 45 mm, nasz miał więcej więc dało się zrobić ;)

Natuszka, dziękuję :D ale kiedyś było 10kg mniej... :D
 
aesthete brzuszek przepiękny, mi się nadal wydaje, że mam mały brzuszek skoro ludzie nie zauważają :)
u mnie zauważają, ale nic nie mówią, bo nie widzą czy mi się przytyło czy to ciąża :laugh2: nie chcą podpaść w razie czego :p dopiero jak się przyznam że w ciąży jestem to słyszę "no tak myślałem ale nie byłem pewny..." :p
 
I wszystko było dobrze widać, prawda?
Bo ja teraz idę 29.10 - to będzie 11w5d, ale lekarz mówi, że to za wcześnie jeszcze na prenatalne - dziwne, nie? Wolałabym mieć to już za sobą...

pysia, jak byłam na ostatnim usg to właśnie według usg był 11w5d i lekarz wstępnie wszystko zbadał i pomierzył, ale powiedział, że bardziej miarodajne jest kiedy dziecko jest większe i kazał przyjść za 2 tyg, więc w najbliższy czwartek będę miała właściwe badanie. U mnie niestety jest duża rozbieżność pomiędzy OM a usg - około 10 dni to tyłu:-(
 
reklama
Do góry