reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

Ja kiedyś myślałam o takiej sesji, tylko muszę namówić męża. Byłam wczoraj u lekarza, z maleństwem okej, ma 3 cm, serduszko bije, ma rączki i nóżki :)
 
reklama
Dziewczyny, zastanawiałyście się nad sesją zdjęciową u fotografa jak brzusio już będzie duży tak w 7 miesiącu? Wiecie np jak mąż brzusio całuje, z malusimi skarpetusiami że mama ma "I love mummy" a tatuś "I love daddy" :)
Bo my planujemy sobie zrobić parę takich zdjątek :)
piękny brzuszek :)

tak, ja również będę mieć taką sesję :) mam już nawet wybraną panią fotograf, u niej też będziemy robić sesję noworodkową, bo naprawdę robi obłędne zdjęcia i jest sprawdzona przez znajomych, no i ceny ma przystępne :) i to jednak pamiątka na całe życie :)
 
ja mam kolezanke ktora robi sesje ciazowe, noworodkowe... strtasznie mi sie podobaja - ale jest tyle wydatkow na dziecko ze nie wiem czy bede miala te 600zl czy ile zeby wydac na taka sesje ....
 
piękne brzuszki:-D
trochę dużo jak za taką sesję fakt też się nad tym zastanawiałam ale to raczej nie taka profesjonalna tylko u znajomego co traktuje fotografie jako hobby i tylko trochę dorabia a zdjęcia są piękne:-)
 
Ciekawe ile sobie u mnie zażyczą za taką sesję...
Wystarczy mi w sumie tak 5-6 ujęć ;-)
o noworodkowej nie myślałam, głównie właśnie o takiej jak brzusio będzie już dorodny,okazały :D
Już się nie mogę doczekać aż urodzę :) też tak macie???Czy ja tylko jestem taka "napalona"? :)
 
to u tej babeczki jest cały cennik :D
przy sesji ciążowej:
pakiet podstawowy 280 zł, w tym 10 zdjęć na płycie i 10 odbitek.
są też inne pakiety, ale wyższe ceny, a mi te 10 zdjęć w zupełności wystarczy :)

sesje noworodkowe są mega! ona ma takie gadżety dla dzieciaczków, że szok :) M jak zobaczył te foty to sam powiedział że super pomysł :D
w sesji noworodkowej najniższy jest pakiet podstawowy za 350zł i tam dostaję 10 zdjęć na płycie i 10 odbitek :)
 
no to jeszcze takiej tragedii nie ma ale takie dla noworodków np w garnku czy koszyczku albo jako aniołek są takie słodkie przebrania ahh też o tym pomyślę:-)
 
reklama
Nie moge przewrócić tego zdjęcia. . 13 tydzien... sama nie wiem czy duzy ten brzuszek czy maly...
 

Załączniki

  • 1383480353606.jpg
    1383480353606.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 68
Do góry