reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków

reklama
No bo ty zrobiłas zdjęcie w czymś luznym a weź załóż topa obcislego to odrazu będzie widać :)
IMG_3517.jpg IMG_3518.jpg
Na życzenie w obcisłym topie. Jasne, że jak komuś powiem że jestem w ciąży i w którym tygodniu to od razu widzi, ja tez oczywiście to widzę, nie zaprzeczam, że mam brzuch . Osobiście jednak znam sporo dziewczyn, które mają takie brzuszki a w ciąży nigdy nie były... Widocznie inni ludzie też znają skoro jeszcze nikt nie palnął: o w ciąży jesteś!
 

Załączniki

  • IMG_3517.jpg
    IMG_3517.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 68
  • IMG_3518.jpg
    IMG_3518.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 65
Kasia, wybacz, ale masz chyba jeden z mniejszych brzuszków na naszym forumie :) połowa za Tobą, a tu ledwo ledwo wystaje :) ale tak jak mówisz, ja np taki miałam przed ciążą :))) więc teraz mam odpowiednio większy :) wyglądasz super i zazdroszczę Ci, bo pewnie nie będziesz się tak męczyć w upały :)
 
On jest raz większy raz mniejszy. Zależy chyba trochę od tego co zjem danego dnia;) Dziś się może wchłonął z nerwów sama nie wiem.
 
iza no ślicznie się zaokrąglił brzuszek
kasia no w życiu bym nie powiedziała że połowa za tobą :szok: ja taki miałam przed ciążą niezła jesteś z tym ukrywaniem bobaska :happy2:
 
Mysiolek zrob zdjecie i pochwal sie Swoim brzuszkiem ;-)

Izka ale te +3 kg to od poczatku ciazy? Czy od ostatniego wazenia?

Kasia malutki ten Twoj brzuszek, a to juz polowa :szok:
masz racje ze brzuszek raz wiekszy raz mniejszy sie robi, wieczorem mam sporawy, a rano jest inny :-D
 
Kasia- ło jejku! Ciekawe, czy w 9 miesiącu wreszcie postronne osoby będą mogły powiedzieć - "Gratuluję ciąży", czy jeszcze dalej nic nie będzie widać :-)
 
reklama
Do góry