reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Naszych brzuszków :)

33 tc,
mój pępek sterczy jak antena -pojawiły się na nim 2 rozstępy:-D:-D:-D:-D
oby to były jedyne w tej ciąży ale pępek z rozstępami wygląda komicznie:-) :):-) :):-) :):-) :)
 

Załączniki

  • 33 TC BB.jpg
    33 TC BB.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 226
reklama
Niesia_88 ale 10 kg to nie jest dużo. Jam mam 9 na plusie ale zaczynałam z wagą 55 przy 166cm wzrostu.
W 1 ciąży przytyłam 12 a zaczynałam chyba od 57kg ale 2 tygodnie po porodzie już nie miałam tych 12 kg.
Nie wiem jak przybieranie w ciąży wpływa na to co jest później ale ma to swoje medyczne uzasadnienie a na naszym etapie 10-12 kg to norma.
Znam dziewczynę, która w ciąży do czasu porodu schudła 2 kg ale na początku ważyła 90kg... wiec
A na kwietniówkach 2010 miałam laskę, która nabawiła się w ciąży zaburzeń odżywiania -przed ciążą ważyła ok 79kg (z tego co pamiętam) a przed porodem 10kg mniej... No i niestety to był problem ale dokładnie nie pamiętam jak to było i co się działo później

Nie jestem zwolennikiem przytycia 20-25 kg ale jak nie da się inaczej to życie. Po prostu później kobieta będzie miała problem z kilogramami, a może właśnie nie -bo samo zleci.
Nie podoba mi się też ta moda na przytycie w każdej ciąży 2kg (pod warunkiem, że przed ciążą nie miała nadwagi) bo to znaczy, że musiała oddać swoje kilogramy na rzecz dziecka i nie tylko kilogramy.

Najważniejsze jednak jest to, żeby mama była zdrowa i dziecko było zdrowe.
 
reklama
Do góry