reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

Iwonka
napewno dzieuwszka siedzi w środku? hehe bo taki kanciaczek się zrobił delikatny, a to podobno objaw na chłopczyka.:-):-):-) Ładnie razem wyglądacie :-p:-p
 
reklama
A ile teraz w koncu zdjec widac? Powinny byc dwa,stare z ciazy z Vanesska na 4 dni przed porodem i nowe?
Madamagda jaki kanciaczek?
 
Ja widzę tylko jedno zdjęcie, stoisz bokiem, a w tle widzę monitor i forum bb także to jest chyba jak jesteś teraz w ciąży.
Kanciaczek mówi się na typowy kształt brzuszka chłopczykowego, mi sie wydaje że taki właśnie jest twój brzuszek. Może to jednak chłopczyk? hehe
 
Dziewczyny, ja mam kanciaczka i chłopak będzie:-).
Iwonka, ja tez widzę tylko jedno zdjęcie:-(.
 
A oto ja 22 stycznia.
Rosniemy

pict2381ti5.jpg


pict2383qd1.jpg
 
To jeszcze raz wklejam fotki i zobaczcie same jakie sa moje brzuchy.Pierwsze zdjecie po lewej z pierwszej ciazy robione na 4 dni przed porodem....... a drugie po prawej terazniejsze na ponad 3 miesiace przed porodem.....
 
Iwonka - nio teraz już jest :-)

cfcgirl - ślicznie wyglądasz :-):tak:

a to My dzisiaj czyli w 24 tygodniu i 5 dniu :-)

24tydzi5dzieyo0.jpg
dscn2240yw8.jpg
25tydziebn0.jpg


nio to mój brzuszek jest zaokrąglony tak jak na dziewczynkę a potwierdzony synek :-)

 
Cfcgirl super fotki
Tolka a ty jak cukiereczek w tej rozowej naprawde:_) i nadal nie widzisz dwoch zdjec? Wkleilam na nowo ...
 
reklama
Do góry