reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków

Wreszcie wklejam zdjecie mojego brzucha.Troche malo aktualne bo bylo robione chyba 21 grudnia.Postaram sie jutro meza namowic zeby mi aktualne zdjecie zrobil to wkleje.
 
reklama
super brzuszki :)

MM rzeczywiscie masz maly brzuszek jak pisalas...ale to nie jest zle a nawet widze tego plusy bo sie sie tak skora na nim nie rozciagnie...No chyba ze ci w moment nagle wyskoczy bo i takie sa przypadki.
 
MM - ciesz się że masz mały brzuszek :-) bo Mniej z nim problemów :tak: Ja już nie dam rady ubrać butów normalnie tylko kucam w rozkroku i dopiero ubieram bo brzuszek przeszkadza :tak: nio i nie masz problemów z rozstępami :-( Mi się pojawiły 3 na brzuszku :-( :crazy: :wściekła/y:
 
tolka 3 rozstepy super ja nie jestem w stanie zliczyć ilości... najgorzej na udach i tyłku no i wokół pępka :-(
 
Magda, jak tak patrzę na Twoje kolejne zdjęcia, to wydaje mi, że ty normalnie chudniesz....:):):) śliczniusio wyglądasz
 
aniusiac
hehe chciałabym żeby tak było, ale 1,5-2 kg w ciągu tygodnia chyba mi przybyło. Zapytałam wczoraj męża czy widzi że jestem troszkę grubsza, hehe a on się zaczął zgrywać i miny szczelać co chyba oznaczało że tak.:sorry2: Ale to naturalne że tyjemy, trzeba się z tym pogodzić, choć ja narazie jakoś ciężko przeżywam każdy kilogram.:zawstydzona/y:
 
magda, zgodzę się z anusiasac, ze wyglądasz mniej brzuchato. Pamiętam twoje zdjęcie z galerii forum gazety ( jeszcze mnie tu wtedy nie przywiało). ja nie miałam nic brzuszka i pokazywałam mamie " patrz też z maja i jaki ma już brzuszek- może jestem chora".:-D:-D:-D Teraz mamy już podobny w wielkości.
Widać twoja Hania urządzała sobie na początku wielkie włości w brzuchu-rezydencje. Ale polubiła cię doszła do wniosku, ze szkoda cię nadwyrężać i ona tu poczeka do maja w tej kawalerce. Zredukowała potrzeby mieszkalne.
 
reklama
Na tamtym zdjeciu rzeczywiscie brzuszek byl nieduzy.To byl 21 tydz6 dz a teraz jest 26t6d.Pozniej mi sie powiekszyl i teraz juz mam o 11 cm wiecej w obwodzie.Dzis chyba udusze meza jak mi zdjecia nie zrobi.Troche ciezko mi czasem z takim brzuszkiem jak juz mam.Ostatnio przy depilacji nog nie wiedzialam jak sie ustawic zeby mi bylo wygodnie.
 
Do góry