reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

sliczne macie brzusie;:)

a to moj:) w 18tc:)
 

Załączniki

  • Zdj
    Zdj
    32,3 KB · Wyświetleń: 61
  • Zdj
    Zdj
    32,6 KB · Wyświetleń: 68
reklama
MOlaGo super ten brzusio :) widzę galeria się powiększa. Mam nadzieję, że i ja dziś coś wrzucę, bo z moim mężusiem jedziemy kupić aparat więc będzie sesja :):):)
 
jakie śliczne już macie te brzucholki, też bym się chciała już pochwalić, ale niby szybciej rośnie, ale dalej nie za bardzo widać:(
 
Ojej, ale ładnie brzuszki się wam zaokrąglają :tak: Śliczne macie brzusie :-D

Ja jakoś przez ten remont i szał zakupów to nie mam zdjęcia brzuszka :no: Muszę męża zagonić do roboty ;-)

Damqelle, twoje zdjęcia to prawie akty ciążowe :-D Rewelacyjne pamiątki :tak::-D:-D:-D
 
MolaGo no ale brzusio Ci urusł:) Cudniasty jest:)


Wogóle, a gdzie reszta brzusiów...co tak mało??? No Ribi jedynie rozgrzeszona bo niema aparatu;-):-D
 
reklama
Do góry