reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

reklama
Jeszcze zostało 2 miesiące;)
zobaczymy z jakim pójde rodzic...
Mama moja mi mowiła ze moja siostra jak była w 7 miesiącu to wg nie było widac potem jak ja wywalilo to chodzic nie potrafila^^
 
mnie to napewno wywali.. niech tylko zasiąde do wigili.. najpierw w domu.. póznije u tesciów... a na pierwszy dzien swiat.. do babci mam zamiar jechac..( a ona gotuje same mniam mniam ) a na drugi dzien swiat.. znów do tesciów na obiad( a teesciowa tez lubi popichcic) .. a zaraz urodzinki Tomaszka.. wiec znów sobie porobie mniamm mniam... licze ze w ciagu swiatecznego tyg -- to na +5 napewno wskocze jak nie wiecej
 
DSC07122.JPGkubuś 30tydzien i 3 dzien

dsc07117q.jpg a tu mój starszy synek tomek jak byłam w 29 tyg ciaży


podobni chyba do siebie nie są?? Jak sadzicie??
napewno charakterki inne.. Tomus uwielbiał pozowac do zdjec jak widac.. Kubus niestety chetny do foto nie jest :)
 
Brzuszki rzeczywiście śliczne:) Gratuluję:):):) Może też sie odważę i cos wrzucę:) Ja mimo że smarowałam brzuszek i nogi kremami rozstepy mam:( ale nie zrezygnuje i dalej bede smarowac, coś tam pomoże:) Kupuję krem ZIAJKA mamma mia(17zl) i saruje nim uda, piersi i posladki, a brzuszek smaruje Pharmaceris M tocoreduct forte(40zl) , polecił mi go aptekarz i odżałowałam, i jeszcze oliwka na mokre cialo i wycieram recznikiem, skora jest potem mila w dotyku i nawilzona:) zobaczymy co bedzie po miesiącu:) Buziakii:*

Ja używam oliwki, ale tez tego kremu Ziajka mamma mia ale ja płaciłam za niego 12zł w rossmanie:-)
 
ja uzywam perfecta mama do biustu i do reszty ciała z tej samej firmy....na razie (odpukac) nic sie nie dzieje ale jeszcze troche czasu zostalo w duchu licze ze nie dopadna mnie rozstepy ale zobaczymy ja ze swojej strony robie wszytsko co moge....
ale powiem wam ze na jedrne cialko najlepszy jest sport...juz sie nie moge doczekac jak wroce na silownie i fitness wtedy roznica w ciele jest widoczna, nawet ja sama u siebie widze ze uda sa gladsze i ladniejsze...no ale na to musze jeszcze troche poczekac moze gdzes tak do kwietnia albo marca..
 
To w którym tygodniu sie zaczyna 9 miesiąc?
Na kiedy masz termin?

1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tygodzień,
2 miesiąc - 5-8 tygodzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

2. Sposób ściągnięty z innego forum

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.

3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża":

1 m-c : 1 - 4 tydzień
2 m-c : 5 - 8 tydzień
3 m-c : 9 - 12 tydzień
4 m-c : 13 - 16 tydzień
5 m-c : 17 - 20 tydzień
6 m-c : 21 - 24 tydzień
7 m-c : 25 - 28 tydzień
8 m-c : 29 - 32 tydzień
9 m-c : 33 - 38 tydzień

4. Wg encyklopedii Larousse:

1mc - 1-4tyg
2mc - 5-8tyg
3mc - 9-13tydz
4mc - 14-18tydz
5mc - 19-23tydz
6mc - 24-27tydz
7mc - 28-31tydz
8mc - 32-35tydz
9mc - 36-39tydz
 
reklama
katka - śliczny bunio :)

ariska - fajne te tabelki. Ja mam termin na 31 stycznia więc liczę sobie zawsze każdy miesiąc kalendarzowy, tzn. teraz do końca listopada jak ktoś pyta to jestem w 7 miesiącu. Bo ludzie z tymi tygodniami to wielkie oczy robią :)

Też muszę moim wielgachnym buniem się pochwalić :) Może po południu Misiek jakieś fotki mi porobi bo wcale nie ma weny ostatnio...
 
Do góry