reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych brzuszków i siedzących w nich maluszków - USG

Hej Kobitki, ja tez juz wstałąm...

Dzisiaj w nocy nie było tak strasznie, zamieniliśmy sie miejscami z Miskiem i wygodniej mi sie spało... może 5 razy do kibelka wstawałam.


Ogólnie to jestem nie do zycia.
Mam wielki dołek, wydaje mi sie ze... bo jakby to powiedziec Kamil bardziej woli Telefon ode mnie:( Kupił sobie ostatnio nowy telefon i siedzi na nim i gra w Pokemony śmieszne, i tak juz jest od tygodnia, a potem twierdzi ze nie wie o co jestem zła, ostatnio sie zdenerwowałam i wygarnełam mu wszystko ze zmienił sie strasznie i wg...:( a on mowi ze wyymyślam i jak zadaje mi jakies pytanie dlaczego niby sie zmienił to ja zaczynam płakac jak głupia i to tak sama od siebie... jak mu wygarnełam to miałam spokój na jeden wieczór, ale jak dzis sie powtórzy to zakomunikuje mu ze jutro zostaje u mamy( mam szkołe w czwartek piątek i sobote) ze ma mnie dzis zawieśc i niech sobie gra... zobaczymy kto pierwszy zatęskni...


jeszcze bardziej zdenerwowało mnie to ze zamówilismy 2 wyprawki na allegro... pierwsza przyszła juz po 2 dniach od zamówienia cudowna jak w opisie zadbane czyściutkie... 420 zł kosztowała
druga to zbiła mnie z nóg... nie dośc ze przyszła po 9 dniach to w dodatku ciuszki to chyba nawet nie były wyprane(na zdjęciach wyglądały ślicznie , zadbane i wg) a jak rozpakowałam z Kamilem paczke to byliśmy w lekkim szoku, z 50 ciuszków moze 7 było bez plam w dodatku bucik bez pary skarpetki to samo... szkoda gadac;/;/;/;/;/
a babka wydawała sie taka miła.... pssss
Koniec z takimi zakupami przez allegro...



Ja zajadam mandarynki właśnie :-)
mniam mniam, mój mi kupił

mmmm Mandarynki...;)
za tobą też chodzą tak jak za mną?? matko boska ja to bym zabiła za mandarynki, moja mama mówiła mi ze jak była ze mną w ciąży to straszną ochotę miała na arbuzy a ze wtedy czasy były jakie były, u nas dwójka dzieci i jeszcze 4 cioci bo remont robili to mamusia kupiła sobie i musiała sie chowac na podwórku z tym arbuzem bo nie było by czym podzielić xd
może dlatego ja teraz nie cierpię arbuzów...
ale Mandaryneczki to zawsze jak jestem w mieście, no i jeszcze jak Misiu wraca z pracy nie zapomni wstąpić to tez kupi;) a za mną od wczoraj chodzi chałka taka mmmm z prawdziwym masełkiem i cynamonem mniam pychotka^^
PS: w tym samym dniu mamy wizytę^^

Dziewczyny oglądałyście dziś "Między kuchnią a salonem" było o sexie w ciąży...
byłam w szoku jak powiedzieli, że w ciąży należy się kochać w prezerwatywie, podobno, sperma zawiera progesteron, który wywołuje skurcze macicy, czyli przyspiesza poród, zalecają około terminu porodu współżyć bez prezerwatywy <wow>
A i jeszcze co mnie zdziwiło, że podczas stosunku penis dotyka główki dziecka, podobno żadnego zagrożenia seksem nie ma, jedynie jak jest ciąża zagrozona, przodujące lozysko, lub zmiejszająca się szyjka macicy... a tak to wrecz sex zalecany ...
Naprawdę???
Ja to się kocham od początku bez prezerwatywy, no bo jest strasznie duża różnica z i bez;]
Ale dziękuje za info będę pamiętała.


No, właśnie ja tez się pierwszy raz spotkałam z info, że trzeba się kochać z gumeczką:) U mnie jak narazie nie zaobserwowałam jakiś skurczów, za to jak mój się bawi cycuszkami, to brzuch mi twardnieje momentalnie...
A u mnie jak się bawi to cieknie mi z piersi strasznie ostatnio całą piżamkę miałam tym ufajdaną;/


Moniaivoy- Najlepsiejszego 
:*
DUŻO ZDRÓWKA^^


Witam Kochane;-)

Wczoraj chyba po raz pierwszy odkąd jetem w ciazy miałam MEGA DOŁEK:-( Tak po postu chciało mi sie wyć....bo powodu własciwie zadnego, pozatym ze jest mi strasznie ciężko, ledwo co sie w łózku obracam, ciągle cos gdzies boli, kłuje i ciągnie...:-(a to jeszcze miechy-2:szok:

Dobrze że Moje Kochanie mnie utuliło , pogłaskało po głowce i juz jakos lepiej na duszy:-) Może to juz teraz takie stany dziwne będą, taki płacz znikąd...:-(

Czy też tak miewacie Kobietki???

Ja mam tak od samego początku;)
Mój Misiek mówi ze nieraz ma już mnie dosyc bo focham się o byle co a potem rycze nie wiadomo z jakiego powodu.

Kurde^^
Pomyłka to mialo byc napisane na Styczniu xd

no na głownym;/
ale gapa ze mnie, ale zaraz za to wkleje zdjęcie z dzisiaj rana:]

f2w33e3k0nkmnnym.png
[/link][/IMG]

zdjcie0019o.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
f2w33e3kmjobhk4q.png


31 tydzien i 4 dzien:]
Wszyscy i tak nie chca wierzyc ze to juz ósmy miesiąc;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kochane - z takim brzuszkiem to można na miasto wyjść :)
Bo z moim to tylko wyjechać na taczkach ;) Wyglądam już jak wańka-wstańka - tylko z tą różnicą że jakby mnie kto popchnął - to już nie wstanę. A z tyłu podobno nie widać że w ciąży jestem ;) Cóż, ja się od tyłu nie widuję.
 
Bo to uroda, każdej z nas inna:-) ja tez mam maly brzuszek jak na 8 miesiąc i też nikt nie chce wierzyc, ze niedlugo rodze:-) w sumie fajnie bo moze troche lzej nam:-) za to poszlo mi tez w inne partie ciala...a niektórym tylko w brzuszek a reszta bez zmian:-) te dziewczyny tez maja fajnie bo nozki nadal szczuplutkie...
 
to prawda- mi pomalutku sie robi typowo ciazowy a za tydzien zaczynam 9mc

ale damqelle- wybranica- odbiega od normy (pisze to bardzo pozytywnie;) :)
 
reklama
Do góry